Jump to content
Българският форум за музиканти

За Audigy...


the_gorer

Recommended Posts

Значи, аз се сблъсках със същия проблем с Line-in-а наскоро. В крайна сметка инсталирах новите драйвъри от Криейтив, пак не тръгна, накрая те имат някаква опция за автоматично разпознаване на картата и ъпдейт с найу-новите драйвъри - ( това от сайта ) и като го пуснах него и проработи. При това нямям някакви смущения при запис от Line-in. Естествено по чужди форуми четох , че това с Analog Mix (вместо Line -in) е проблем на архитектурата на картата и че може да обработва само един аналогов канал. т.е не може да се слуша външно CD, да свириш и да записваш едновременно, което е мноооооооого тъпо, но........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Значи, аз се сблъсках със същия проблем с Line-in-а наскоро. В крайна сметка инсталирах новите драйвъри от Криейтив, пак не тръгна, накрая те имат някаква опция за автоматично разпознаване на картата и ъпдейт с найу-новите драйвъри - ( това от сайта ) и като го пуснах него и проработи. При това нямям някакви смущения при запис от Line-in. Естествено по чужди форуми четох , че това с Analog Mix (вместо Line -in) е проблем на архитектурата на картата и че може да обработва само един аналогов канал. т.е не може да се слуша външно CD, да свириш и да записваш едновременно, което е мноооооооого тъпо, но........

Това не е верно .Натисни плюсчето над мастера и включи отметката, тогава се чува всичко, което си избрал , а се записва само това което е набрано в "рекорд"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с аудиги2 и КХ дривери, което много разширява възможностите, но входа (когато се включи китарата директно) е много шумен. Имам и лампов преамп и когато сложа него се пооправя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.