Jump to content
Българският форум за музиканти

Рок Джем част 2


Recommended Posts

@Telerig Още един чудесен вариант,много здраво свирене и хубав саунд.Този джем направо стана невероятно добър.

 

п.п.Мерси за поздрава много любимо парче ми е туй и много пъти съм го свирил по всякакви поводи -6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Радвам се че сте се изкефили има и скрити поздрави за феновете на Майкъл Лий Фиркинс и Пол Гилбърт и Тони Макалпайн хахахх...мисленето хубаво ама свиренето после трудна работа :metalist: Китарата може да се намери във гугъл, както и саункартата. В официалните сайтове ги няма може би защото са прекратени модели не знам - политика на фирмите, забравих, да спомена тъй като смесвах на слушалки ( АКГ К240) беше след 12 вечерта и Занев каза 4е при него кривял звука... май съм го премодулирал ама нищо - след 2-3 часа на слушалки вече оглушава човек и иска още и още пауър.... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майкъл Лий Фиркинс - те тоя свирим с моя любимец Пат Трвърс

Ми бат' Цеко, шсе наложи да намеря време...

Телериг ли си или Телерия, че не моем се опраим...

 

Ма много е 'убаво 'е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роко приятелю като се замислих викам да вземем да дадем още малко време да не би да има някой укъснял джемаджия . С други думи предлагам срок до края на седмицата - който иска а все още не се е включил в джема да го направи и след това нашия утвърден вече режисьор на продукцията Роко ''Бояджиев'' ще направи завършен вариант на джема както си му е реда . Тъй че хващайте китарите и ...... Цеко :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занев,от първия дан съм в темата и тихо страдам,че не мога да се включа поради простата причина,че ми го няма процесора.Силно се надявам да ми го върнат тези дни и като един закъснял зажаднял джемаджия да се включа макар и късно в купона!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телериг ли си или Телерия, че не моем се опраим...

 

Телериг съм Телериг :) бил е български кан ( хан до колкото знам е неправилно ) от 768 до 777. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук качих още нещичко по въпроса!

 

Zanev 70(РЕСПЕКТ!!!), искрено се надявам да нямаш нищо против. Еуфорията е голяма!

:):)

 

поздрав за pantomind и евровизия :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телериг съм Телериг бил е български кан

 

Виж се'а, кат' съм го писал с "Г" значи съм се сетил. Ама да си питам :) ,че 'ко се сетя грешно... :)

 

сорка, ясно, че тва с Я-тп ена младежите приоритет. В смисъл пишат Кю (кин- дза-дза)вместо я..., та затова...

Няма повече, пък и нали сме ма'ала... :greenball:

Извинявам се още веднъж, ама трудно ми е да спра да плямпам, който ме познава знае как е.

 

 

И малко спам.:

 

Същия се е върнал - не знам къде е ходил ама да не избягва така (свири яко РНР изруда)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах но проблем май френд:) Занев...тоя джем стана култов брато...вече имаме и прогресив версия...евалата Деляне буташ къщи с фадрома! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Telerig приятелю прав си абсолютно - не съм очаквал да се получи чак такова нещо но определено този джем е култов . И основната заслуга е на всички вас които се включиха и записаха всичките прекрасни китари ...... Деляне френд разбира се че нямам нищо на против точно обратното - получило се е много добре и Роко предполагам че ще го включи в финалния микс ..... много добре . ho6imin колега желая ти успех - дано измислиш процесор от някъде .... ...Даже почвам да си мисля че като се постопли - след май месец и като направим още 2-3 джема от този тип да взамем да се организираме и да направим едно джемуване на живо с парчетата от нет джемовете - ще ми е любопитна гледка да се изтъпанчат 10-12 китариста на сцената .... пък и всичко това ще е един добър повод да се видим и запознаем на живо и не на последно място да се поосвиним както си му е реда дет се вика ...... някой да има нещо против ..... Цеко :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да джемна в последния момент!!! :greenangel:

zanev 70 евала човече... :)

 

 

 

 

 

 

http://media.putfile.com/don-pepinio---Jam

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.