Към съдържанието

Снимка

Music Man Sting Ray

• Please log in to reply
16 отговора на тази тема

#16 TONY

TONY

Metal Messiah

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8517 Мнения:
  • Инструмент:китара, бас

Публикувано 17 август 2016 - 18:10

Вече се появи и

Бас китара Мюзик мен стингрей 5 струни

за 550 лв. Като все пак из текста на обявата пише - "Според мен е сравнително евтина китара без да е по-лоша от оригинала"

Ех, какви хубави времена настанаха - Мюзикмени за 500-600 лева.

Засега басистите сте привилигировани.

За китаристите само фендер и гибсън ментета. Но в скоро време Чичо Али ще се погрижи и за Мюзикмени - кеф ви на Петручи, на Ст. Морс,  на Лукатър. Аз примерно бих поискал от Али мой собствен Мюзикмен сигнейчър. Па тия от щатите нека се зверът.

Човек не открива музиката, а открива себе си в музиката. А.Вайсенберг
РОДЕНИЯТ ДА ПЪЛЗИ, НЯМА КАК ДА ПОЛЕТИ!!!
IRON MAIDEN ,METALLICA,Judas Priest, Manowar, Deep purple,Mercyfull Fate,King Diamond, Whitesnake,Tarja, Kamelot, Angra ,Slayer,Satch,YJM,Tony MacAlpine,GaryMoore,Thin Lizzy,Ac/Dc,Rainbow, Cacophony,EVH,Aerosmith,Extreme,Scorpions,SymphonyX,Annihilator
Stop stealing and committing fraud, the Government hates competition.

#17 monynikolov

monynikolov

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 156 Мнения:
  • Инструмент:бас,вокал,клавир

Публикувано 18 август 2016 - 07:56

Търся глава за бас китара.Моля да прилича на EBS Fafner II и да има този надпис някъде по нея. Давам до 280 лв.,но най-добре ще се чувствам на около 214 лв. Моля главата да бъде по възможност не по-лоша от оригинала! Готов съм и на бартер, предлагам като замяна два бежови пясъчни радиатора Маде ин Норвай, използвани само два отоплителни сезона в град Сандански и по-точно в южната му част.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни