Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Писна ми от цялото това комплексарско завиждане по Венелин Венков, което се изписа тук в последно време и затова ще ви кажа нещо - преди 5-6-7 години Венков имаше една лична малка червена Ямаха стейдж къстъм с 20" каса, 10" и 14" томове (говоря за свирене извън шоуто на славуна). Е, с този скромен комплект Венков изсвири доста повече, отколкото мнозинството тук могат. Няма какво да се лъжем, в тоя форум не сме кой знае колко народ и в общи линии се знаем кой колко може, така че няма смисъл от повече празни приказки.

 

Колко от вас са го гледали извън шоуто на славуна? Колко от вас са били на двете поредни дръм шоута в Мистър Пънч преди години? A? huh.gif

 

А по въпроса с големите комплекти, знаете защо гроздето е кисело. ppp.gifppp.gifppp.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък-голям сет??? кво зна4ение има??? искаш да покажеш нещо(себе си), нещо от теб, това как усещаш и правиш музиката си?! ИЛИ искаш да покажеш огромното си желание вси4ки да видят зад какъв сет си поседнал??? Има хора, които с една пръднала отвсякъде тарамбука ще поразпла4ат много барабанисти!!!:D нека сме това, което сме и да радваме другите и себе си с това, което се опитваме да правим :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Венко,сигурно му е отнело доста време докато ги нареди тез бирлибанки.Само някой ако чуе слух,че Венко продава да звънка.Убивам човек за касата със суббуфера(или както се казваше пристройката:))

Оставете го намира Венко най-накрая,вече затвориха една тема за него сега се надявам да затворят още една :happy: .А ти Ники не се излагай,намери си по-добър любим барабанист,който да не свири чалга.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече,

къде точно видя заяждане? Сериозно, не разбирам...Никакво заяждане, съвсем сериозен беше последният ми пост. Питай го сериозно, що мислиш, че те дразня.

не бъди толкова мнителен, аз винаги си казвам, кат нещо има :)

Айде наздраве :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.