Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Годината е 2003,Великденски Концерт на Слави Трифонов,Сиеймъс Монстър се е появил скоро и Венко е решил да експериментира(може би) :think:

С тия 2те стол4ета направо на Монстър-а си мяза...

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда...

Забележете бради4ката му :beer: С нея ми мяза на Крис Адлър от Ламб Ъф Год,само,4е вързана :greenball:

001867296.jpg

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мога да коментирам ,че има човека пари-купува си...Ама чини ми се, че малко е попрекалил.Сета му е заприличал на мегаломанията от 80-те:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мога да коментирам ,че има човека пари-купува си...Ама чини ми се, че малко е попрекалил.Сета му е заприличал на мегаломанията от 80-теsmile.gif да и аз так мислия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ! Само да кажа ,че целия тоя гигантски сет не е лично на Венко, а на шефа му- Слави Трифонов !

До колкото знам в момента Венко няма лични барабани !

Ако толкова настоявате обаче мога да го попитам за да сложа край на зсякакви слухове ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще коментирам по моему :D

Има си човека пари, купил си....хубав сет - няма спор....и хубава марка :D

Друг е въпроса, че използва около 60% реално от сета

Не бих казал " ееееее, Венко е невероятеееееен".....добър барабанист, много ритмичен.....грууваджийски бачка.... :D

 

И накрая един дребен детайл от работата му като общо......през повечето време докат чука, прехапва устните си, което според мен си е чиста проба стягане на китките......при стискане на зъби и прехапване на устните никога няма свободна китка....за тва препоръчват специално на барабанистите да дъвчат дъвка, докато работят

Ай стига съм се правил на професор ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ! Само да кажа ,че целия тоя гигантски сет не е лично на Венко, а на шефа му- Слави Трифонов !

До колкото знам в момента Венко няма лични барабани !

Ако толкова настоявате обаче мога да го попитам за да сложа край на зсякакви слухове ! :D

Направи го, драги. мен би ми било интересно, макар че в това няма л;ошо, дори е хубаво. Работя за теб, осигури ми условия и инструментариум. Лошо би било ако Венко не може да задържи комплекта при евентуално напускане на работата си при Слави.

Но попитай го. И му предай поздрави, аз съм му фен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еqlon , не знам защо оставам с впечатление че се заяждаш с мен ! Не виждам нищо лошо в това , че съм бил състудент с Венко и знам че в момента той няма лични барабани ! Казвам го просто за да задоволя любопитството ви а не за да се направя на интересен пред вас !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.