Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв глас имате ?


bulby

Recommended Posts

Честно казано никога не бях пробвала до какви тонове точно стигам. Стана ми интересно и днес след хора останах за да се пробвам. Резултатът - от си бемол от голяма до си от втора октава. Тоест точно три..... :")

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано никога не бях пробвала до какви тонове точно стигам. Стана ми интересно и днес след хора останах за да се пробвам. Резултатът - от си бемол от голяма до си от втора октава. Тоест точно три..... :")

Хехе, както винаги велика хахакз ;);):godbless:

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но пък King Diamond и Rock 'n Rolf имат по 4. Или поне такива слухове се носят, не съм ги мерил :)

тия двамата са ми от любимите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и стига сте се фукали 4е имате разни октави

аз сам фалшив като дет метьл рева4

 

:) и затова не пея де

 

но пЬк Марк нОФЛЬР ИМА САМО ЕДНА ОКТАВА И ПЕЕ ПО ХУБАВО ОТ ВС4КИ ТУК НАКУП

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но пЬк Марк нОФЛЬР ИМА САМО ЕДНА ОКТАВА И ПЕЕ ПО ХУБАВО ОТ ВС4КИ ТУК НАКУП

 

:godbless:

'Бе надали пее по-добре от всички накуп.Най-малкото не зна'йш ти какви гении има в тоз' раздел(някои ги чух аз - :cheers: само мога да кажа).Сега сериозно - Марк Нопфлър ми е един от най-близките на сърцето творци, 'ма некак не върви да се изказваш толкоз' гръмко...

 

:godbless: Мир да има :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:headbang: То ще си падне жива сеч а не анализиране :killyou:

В интерес на истината бих го направил, но не знам с каква програма да се запиша иначе микрофон(па даже и мишка :headbang: ) си имам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моят глас е баритон, доколкото съм пял по хорове, след това в музикалния театър, че и вокална техника и педагогика учих.

Пази Боже - не станах певец. :singer:

 

модерирано от Snowwhite - моля - пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема! :curse: Аз не знам какъв глас имам, ще разбера скоро... Но въпросът ми е следния- да кажем, че човек има 2 октави, дали може да работи за повече и в последствие да добие 2-3 тона отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема! :curse: Аз не знам какъв глас имам, ще разбера скоро... Но въпросът ми е следния- да кажем, че човек има 2 октави, дали може да работи за повече и в последствие да добие 2-3 тона отгоре.

Разбира се, че може - точно това е и една от целите на вокалния педагог, респективно - уроците по пеене.

 

Пожелавам ти успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема! :curse: Аз не знам какъв глас имам, ще разбера скоро... Но въпросът ми е следния- да кажем, че човек има 2 октави, дали може да работи за повече и в последствие да добие 2-3 тона отгоре.

Не е въпрос само да ги имаш ами да направиш така че да ги озвучиш и да пееш чисто и изравнено по целия диапазон.

Аз сутрин като стана си праскам "G" без проблеми ама после кат попея и ми се качи гласа с голе скокове "H" та и "c" става мъчно.

А иначе с копане и надолу и нагоре може да прибавиш тонове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.