Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

James Hetfield (Metallica)

Maynard(Tool, A perfect circle) - тоз никой не мой го докара

Kurt Cobain

Johnatan davis

Sandra Nasic (Guano Apes)

MIKE PATON (няма да казвам от къде)

Вокала на Factory 81 не му знам името ама е откачен !

Chris Cornel

и двамата вокали на Adema

Aaron Lewis (Staind)

Axl Rose !!!

и тоя от Velvet Revolver не му помня името

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип се кефя повече на певици, отколкото на певци но ето как стоят нещата (не по важност де):

 

Anastacia

Nelly Furtado

Sandra Nasic

Mike Patton

Johnatan Davis

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале майко, толкова са много, че направо не знам:

 

Coverdale, Geoff Tate, Warell Dane, Dio, Jorn Lande, Buddy Lackey/Devon Graves, Bonnet, Gillan, Ray Alder, Midnight, Russel Allen, Doro, Sandra Nasic, Joplin, Звезди, Наско (от Б.Т.Р., с някой уговорки), Тони Айван (Panntomind, българи)...и още мнооооого други. Толкова добри певци има на тая земя :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, стига бе, и James LaBrie ли...недей моля ти се...

Абе да те питам, те хубаво са ти любими, ама съвсем сериозно, смяташ ли ги и за добри певци? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, стига бе, и James LaBrie ли...недей моля ти се...

Абе да те питам, те хубаво са ти любими, ама съвсем сериозно, смяташ ли ги и за добри певци? :think:

ами съвсем сериозно, да! :headbang:

защо, към кой освен James LaBrie таиш съмнение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не, не тая съмнение към останалите, ма просто оставам с впечатление, че споменаваш имената по степента, която обичаш да ги слушаш, а не толкова по мнението ти за тях като певци, професионално, дет се вика.

А за Лабри...наистина, няма какво да кажа. Не обичам СТинг, но то е просто не мой тип, макар че всъщност като гледам, моите вокали биха били коренно противоположни на твоите, не само биха били, ами са де :curse:

Така че здраво се разминаваме ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вокала на Симпли Ред е с така сложното и нелогично,на фона на цялата група име,....................................-Симпли Ред

Mick Hucknall се казва.Аз му викам ХЛЪЦНАЛ,иначе е добър наистина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука гледам че става дума за певци,някой може ли да ми каже как се казва вокала на KOOL E THE GANG ,много ми харесва как пее но не му знам името

 

другите ми любими певци и певици са...

1-Ал Жеро

2-Майкъл Франкс

3-Марая Кери

4-Майкъл Джексън

5-Любо от група ТЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не, не тая съмнение към останалите, ма просто оставам с впечатление, че споменаваш имената по степента, която обичаш да ги слушаш, а не толкова по мнението ти за тях като певци, професионално, дет се вика.

А за Лабри...наистина, няма какво да кажа. Не обичам СТинг, но то е просто не мой тип, макар че всъщност като гледам, моите вокали биха били коренно противоположни на твоите, не само биха били, ами са де :rolleyes:

Така че здраво се разминаваме ;-)

ааа не...:stop: тук за подредба не мога да говоря! :curse:

просто за изброените се сетих в този ред на момента. не мога да ги подредя защото всичките са в много различни стилове, а и всичките мнооого ми харесват.

а и има и още много които харесвам... но не съм се сетил на момента.

например Дъг Пиник (King's X) също съм забравил да впиша... него го слушам кат' съм нервен (а това понякога е доста често...) защото ме успокоява(колкото и странно да звучи:happy: )

 

а твоите вокали аз също много ги уважавам!(така че май не се разминаваме толкова здраво-просто не съм ги вписал) :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

например Дъг Пиник (King's X) също съм забравил да впиша... него го слушам кат' съм нервен (а това понякога е доста често...) защото ме успокоява(колкото и странно да звучи )

 

Изобщо не е странно това за King's X. На мен ми действат по същия начин. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път тук се изненадвам.

Въпрос към Смоукджак: как нарецждаш Лабри до певци от класата на Ален, Ланде, Хюс...направо не проумявам. Това ми звучи, все едно да кажа: любимите ми коли са БМВ, Мерцедес, Ауди и Вардбург...айде да е Лада, да не е Вардбург...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.