Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

офффф,не ми казвай.имам един концерт на Babyface,там как пеят....мамата си трака напрао:bravo:

Точно! Ако преди 3 века онея капиталисти не ги бяха завели в щатите да им берат бананите и да си играят на търговци токато ние тук,в европа си правим валсчета,нямаше да има и половината от музиката,която сега постоянно ни дърпа напред....Абе Long Live The Black People! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не се съгласи човек с вас... най-яките парчета на Елвис Пресли например са били кавъри на негърски ритъм ен блус парчета... Да не споменавам и една особено богата на музикални таланти фамилия наречена Джаксън... абе... добре, че са негрите, инче циганската музика до ся да е завладяла света.... чайо рие, шука рие :green: :green: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, да спомена, че и вокалистът на HIM, Виле Вало, е изключително талантлив ! Много специфичен глас и доста добър диапазон - в някои парчета взима доста ниски и доста високи тонове.

 

Не мога да кажа дали ми е от любимите вокалисти, но определено хем има дарба, хем има визия на фронтмен, колко и да го плюят някои...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към моя списък бих прибавил примерно певецът на The Cult. Както и (ни мъ бийти) Shakespear's sister (като говорим за високи и ниски тонове - двете се допълват перфектно в туй отношение) :) :green: :)

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, да спомена, че и вокалистът на HIM, Виле Вало, е изключително талантлив ! Много специфичен глас и доста добър диапазон - в някои парчета взима доста ниски и доста високи тонове.

 

Не мога да кажа дали ми е от любимите вокалисти, но определено хем има дарба, хем има визия на фронтмен, колко и да го плюят някои...

Съгласен съм с теб, обаче тоя пич Виле Вало имам чувствтото, че съзнателно и целенасочено си унищожава гласа пушейки по 3 кутии цигари за концерт от 2 часа! Хич не го разбирам тва... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Хмм, пропуснал съм да добавя в моят лист някои наистина страхотни гласове. Поправям грешката си:

 

Mike Patton (Faith No More, Fantomas, Tomahawk...)

Maynard James Keenan (Tool, A Perfect Circle)

Mark Lanegan (Screaming Trees)

Kurt Cobain (Nirvana)

Steven Wilson (Porcupine Tree)

PJ Harvey

Nick Cave

Robbie Williams

Seal

Damien Rice

Редактирано от Angermeans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не видях някой да го е споменал и затова аз ще кажа, за БГ - Наско(Б.Т.Р.). Справя се доста добре, по мое мнение!И преди го бях слушал, но когато на гости на Слави беше пианиста на Queen, Наско пя "We will rock you"(ако бъркам поправете ме :think: ) и тъй като тогава се справи блестящо сега го добавям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.