Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос

Тема, интересна според мен... лицето на бандата :wow: или не точно? ;)

както и да е

ето някой мои любими гласове:

[u]Brandon Boyd [/u](INCUBUS) - Най якият модерен глас, в последния албум надминава себе си..

[u]Chris Cornell [/u](audioslave, soundgarden) - няма нужда от коментар

Певеца на Maroon 5 също има потенциал

От по старите:
Paul Rodgers - Bad company
Mark Farner - Grand Funk
Певеца на The KINKS :)
...

BG - Nino Gomez (ex subtierra), Ванката (awake), Ангел (sepuko 6)...

Вашите? :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

• 0

здравейте искам да ми дадете съвет как да докарам гласа на тези певци моя е басов.andy biersack,adam gontier,chester bennington,matt tuck.мерси предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Не знам дали някой вече е споменавал Мадона, но тя е една от любимите ми певици и въпреки че гласът ѝ не е с много широк диапазон, тя пее много добре според мен и има (поне на фона на днешните певици) разпознаваем глас, който също така е и мек и чист, и не дразни ушите. Много хора казват, че Мадона не може да пее, но аз не мога да се съглася с това, а и дали щеше да бъде най-продаваната певица на всички времена, ако нямаше вокални заложби?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
kwotsen,

Много си е добра Мадона даже. Само който не разбира от пеене може повърхностно да отсъди, че Мадона не може да пее.

Майсторлъкът на поп-пеенето е в това да бъде ненатрапчиво и естествено.

В България цари традиция да се възхищават на викачи и ревачи, това може би обяснява неумението на много хора да  оценят едно истинско постижение, каквото е пеенето на Мадона.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Аз пък харесвам вокалиста на Scream Inc. Знам, че едва ли сте чували за тази група но простоще се разтопите от гласа му:

(1:40 започва да пее, това е на живо без обработки на гласа :) )

(1:35)

Не е нещо много интересно, просто мнооого ми харесва, гласът му е мноого дълбок.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.