Jump to content
Българският форум за музиканти

circles

Любими певци

Recommended Posts

здравейте искам да ми дадете съвет как да докарам гласа на тези певци моя е басов.andy biersack,adam gontier,chester bennington,matt tuck.мерси предварително

Не знам дали някой вече е споменавал Мадона, но тя е една от любимите ми певици и въпреки че гласът ѝ не е с много широк диапазон, тя пее много добре според мен и има (поне на фона на днешните певици) разпознаваем глас, който също така е и мек и чист, и не дразни ушите. Много хора казват, че Мадона не може да пее, но аз не мога да се съглася с това, а и дали щеше да бъде най-продаваната певица на всички времена, ако нямаше вокални заложби?

kwotsen,

Много си е добра Мадона даже. Само който не разбира от пеене може повърхностно да отсъди, че Мадона не може да пее.

Майсторлъкът на поп-пеенето е в това да бъде ненатрапчиво и естествено.

В България цари традиция да се възхищават на викачи и ревачи, това може би обяснява неумението на много хора да  оценят едно истинско постижение, каквото е пеенето на Мадона.

Аз пък харесвам вокалиста на Scream Inc. Знам, че едва ли сте чували за тази група но простоще се разтопите от гласа му:

(1:40 започва да пее, това е на живо без обработки на гласа :) )

(1:35)

Не е нещо много интересно, просто мнооого ми харесва, гласът му е мноого дълбок.