Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

Тука гледам че става дума за певци,някой може ли да ми каже как се казва вокала на KOOL E THE GANG ,много ми харесва как пее но не му знам името

 

другите ми  любими певци и певици са...

1-Ал Жеро

2-Майкъл Франкс

3-Марая Кери

4-Майкъл Джексън

5-Любо от група ТЕ

Ами те почти всички от Kool & The Gang пеят. ..

 

В интерес на истината и аз ще се радвам, ако някой сподели името на основния вокал.

 

Earth, Wind & Fire също имат интересни подобни на Kool неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и някои от моите фаворити:

 

1. Maynard Keenan от TOOL и A PERFECT CIRCLE

2. Chriss Cornell от SOUNDGARDEN и AUDIOSLAVE

3. Chino Moreno от DEFTONES и TEAM SLEEP

4. Serj Tankjan от SYSTEM OF A DOWN и SERART

5. Mike Patton от FAITH NO MORE и още 100-тина др. негови проекти :P

 

Пропускам тия като Фреди Меркюри, Ханзи Кюрш, Ерик Адамс и др. ,тъй като са ми вече малко назад във времето, макар и безспорни таланти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите любими певци (подредбата не е по любимост):

 

1. Фреди Меркюри

2. Девин Таунсенд

3. Тед Леонард

4. Ерик Адамс

5. Майкъл Джаксън

6. Крейк Дейвид

7. Кристина Агилера

8. Уитни Хюстън

 

1. Георги Минчев

2. Орлин Горанов

3. Васил Найденов

 

и още много... ама много други!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път тук се изненадвам.

Въпрос към Смоукджак: как нарецждаш Лабри до певци от класата на Ален, Ланде, Хюс...направо не проумявам. Това ми звучи, все едно да кажа: любимите ми коли са БМВ, Мерцедес, Ауди и Вардбург...айде да е Лада, да не е Вардбург...

Ха,ха а не мислиш ли,че имам право на лично мнение и вкус,JamesLaBrie e велик :D и определено ми е един от любимите певци.Може би ако ги пуснем във Формула едно ше кара по бавно от другите.Не знам де,ти разбираш от автомобили явно,ти ще кажеш. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пичове...

тая тема се превърна в "ЛЮБИМ ПЕВЕЦ ЛИ ВИ Е ДЖЕЙМС ЛАБРИ?!" :D:D:)

 

мен ме кефи! Smokejack го кефи! и още една сюрия хора му се кефят!

adXok не му се кефи! Egon не му се кефи! и още една сюрия хора не му се кефят!

 

значи май се събрахме достатъчно юзъри за да се отвори наистина нова тема :):):D

 

 

 

въпрос на вкус си е...

 

лека вечер и <_<

Редактирано от progressive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите любимци са oZZy, joe Eliiot- def leppard, Seabstian bach-skid row, тоя от HIM, незнам как му е името и Марияна Попова, преди пееше в Кокомания, а и също от Атлас беше вокала и група Високо, Ицо Ангов мисля че се казваше <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогресар, ествествено, че е така, тук само обменяме мнения, не ги налагаме...поне аз не го правя.

Смоук, нали и аз това ти казвам, че ти харесва още не значи, че е добър...

Каква плътност, той пее фалшиво колкото си иска, на концерт да не говорим, чуйте само концертния албум на Театъра от 99...мале майко...ужас...

И маже, маже, маже....простооо.

Но, за да съм искрен, на концер6та тук се справи чудесно, наистина гласът му е улегнал и пее това, което знае, че може да изпее.

За балади и ниски тонове внаги си се е справял. Но това със сигурност е най-слабото звено в групата - вокалът.

Смоук,

лично мнение -0 винаги и с уважение. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От две турнета насам ЛаБри е просто неузнаваем. Да, преди пееше зле, гласът му беше през повечето време изхабен на живо, пушеше цигари и т.н., но след това тръгна на уроци при някаква уважавана дама (не е Розмари Патриша Бърнс, при нея беше ходил преди много години) и започна да спазва много строг режим на спане и хранене по време на турне сега е просто адски адски як. За съжаление в София изобщо не беше във формата, в която е в момента, но както вече споменах, разликата е потресающа. В Истанбул всички се изкъртихме на удължената версия на Learning To Live, а той я изпя абсолютно перфектно с всичките му там високи към края, без грам грешка.

 

Казвам го като човек, който има над двеста концерта на ДТ и ги е слушал всичките. Не преувеличавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Итсе,

и аз имах подобно усещане още на концерта тук, в България. Явно е променил нещо, защото разликата е ушевадна...А и той навлиза във възраст, дето всяка година вече има значение...Нищо не изхабява гласа така, както рок-пеенето. Кво да праиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.