Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Warrel Dane (Nevermore)

Phil Mogg (UFO)

Greg Lake (King Crimson, ELP)

Tom Waits

Pete Steele (ToN)

Steve Marriot (Small Faces, Humble Pie)

Paul Rodgers (само във Free после взе да пее мазно :D )

Maynard-James Keenan (Tool)

Ian Astbury (The Cult, The Doors :P )

Buddy Lucky/Devon Graves (PW, DST)

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

А кво ще кажете за Ръсел Ален от Симфони, или пък Йорн Ланде а? Тез пък и Хюз, вокала на Кингс-Екс (как му беше името)... А? :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно! Ако преди 3 века онея капиталисти не ги бяха завели в щатите да им берат бананите и да си играят на търговци токато ние тук,в европа си правим валсчета,нямаше да има и половината от музиката,която сега постоянно ни дърпа напред....Абе Long Live The Black People! :)

Ей Тва мнение много ме Издразни!

То си е Твое де! Не Оспорвам Правото ти на Такова!

 

Аз лично Мразя и се Отвръщавам от Негърските Опити в Музиката и Киното !

По гадно нещо от негърската музика за мен няма!

 

Колкото за Валсовете,Симфоничната и Оперната Музика - Това е Велико Изкувство и не си мисли ,че ако нямаше негри Музиката Нямаше да се развива ! :)

 

 

P.S.Не ме обвинявайте в Расизъм,щото не харесвам Негри. Не им Мисля Лошото.Всеки има място под слънцето, но не и в Моята Фонотека :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно! Ако преди 3 века онея капиталисти не ги бяха завели в щатите да им берат бананите и да си играят на търговци токато ние тук,в европа си правим валсчета,нямаше да има и половината от музиката,която сега постоянно ни дърпа напред....Абе Long Live The Black People!  :)

Ей Тва мнение много ме Издразни!

То си е Твое де! Не Оспорвам Правото ти на Такова!

 

Аз лично Мразя и се Отвръщавам от Негърските Опити в Музиката и Киното !

По гадно нещо от негърската музика за мен няма!

 

Колкото за Валсовете,Симфоничната и Оперната Музика - Това е Велико Изкувство и не си мисли ,че ако нямаше негри Музиката Нямаше да се развива ! ;)

 

 

P.S.Не ме обвинявайте в Расизъм,щото не харесвам Негри. Не им Мисля Лошото.Всеки има място под слънцето, но не и в Моята Фонотека :D

Е пич не си прав щото от госпъла е произлязал джаза.

Тва е голяма музика която е скъсила много по-бързо дистанцията между двете раси.

А класиката си е класика спор няма.

Иначе немаше да се казва класика ;) На мен на стари години ми просветна че истинското вокално изкуство е най-вече там.

 

А иначе ако чуеш кубински латино-джаз бендове....... махат тикви!

 

Те кубинците не нам дели ги мислиш за негри ама и там не са пестили боята :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black Corsair, съгласен съм, че не трябва да се подценява музиката създавана в Европа, станала в последствие класическа. Но по НИКАКЪВ НАЧИН НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТРЕКЪТ ЗАСЛУГИТЕ НА НЕГЪРСКАТА МУЗИКА в развитието на съвременната музика. За мен музикант, който отрича гения на Майкъл Джаксън, (негър) просто не разбира от музика ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но по НИКАКЪВ НАЧИН НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТРЕКЪТ ЗАСЛУГИТЕ НА НЕГЪРСКАТА МУЗИКА в развитието на съвременната музика. За мен музикант, който отрича гения на Майкъл Джаксън, (негър) просто не разбира от музика ;)

а, Нищо не Отричам !

Твърдя само ,че Когато харесам една девойка, не ме интересува Кои са Майка й и Баща й, още по-малко се интересувам от Баба й и Дядо й.

В случая не Харесвам MJ , джаз,хип-хоп-троп,соул,блус,латино,турско,сръбско и разни подобни И Техните Роднини.

Харесвам Руси девойки със Сини Очи.

Харесвам Метъл и Alternative Рок, харесвам Изкривени Китари и Аукустични Дръмс.

Да не съм съвсем ОFF топик Харесвам Вокали като :

Мichael Kisке (ex-Helloween),

Bruce Dickinson (Iron Maiden),

Eric Adams (Manowar),

Scott Stapp (Creed),

Brad Arnold (3 Doors Down),

Cristian Machado ( Ill Nino),

Sully Erna (Godsmack ),

... и още десетки подобни,сред които нито един негър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Scott Stapp (Creed),

Знаеш ли, че него две фенки са го съдили, че на един концерт бил алкохолизиран/дрогиран и не можел да изкара нито едно парче както трябва ? :)

 

П.С. Щом Creed те кефят, чуй Alter Bridge - това са всичките от Creed без Scott Stapp, а на негово място е Myles Kennedy, който наистина кърти паважа ! :greenball: Музиката е по-тежка, а Марк Тремонти върти луди шред сола :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Scott Stapp (Creed),

Знаеш ли, че него две фенки са го съдили, че на един концерт бил алкохолизиран/дрогиран и не можел да изкара нито едно парче както трябва ? :blink:

 

П.С. Щом Creed те кефят, чуй Alter Bridge - това са всичките от Creed без Scott Stapp, а на негово място е Myles Kennedy, който наистина кърти паважа ! ;) Музиката е по-тежка, а Марк Тремонти върти луди шред сола :twisted:

Знам ги още от преди да си издадат албума!

Чаках ги , но останах Разочарован ;)

Колкото ,до Scott Stapp Може ;)

Нормално е, Дрога ,Алкохол ,Жени, Фалшиво пеене,Неритмично Свирене това е част от играта :D

Не съм го Слушал наживо, за което съжалявам, но албумите Които ми Остави с CREED ми стигат! КЛАСИКА ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук понеже напоследък много го слушам а и малко да контрастирам с черния корсар и да кажа Рей Чарлз. А корсарът да не се прави понеже съм чувал че и той се бил занимавал с по - тъмнички изпълнители :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А корсарът да не се прави понеже съм чувал че и той се бил занимавал с по - тъмнички изпълнители ;)

Това са Долни Инсинуации :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и още десетки подобни,сред които нито един негър.

На Killswitch Engage не те ли кефи ? :bravo:

Howard Jones е един от Любимите ми Вокали от новата Метъл Сцена!

Вярно е ,че е някаф Мелез :headbang: ,доста Кафяв е Да :bravo: ,

Но пък Пее Сякаш е Най-белия Човек.

 

Аз не Мразя хората заради кожата им.

 

Не ми Харесва Черната музика(знаеш кво имам в предвид) .Има доста бели хора дето се опитват да пеят като Негри (Някой са усвоили техниката на пеене Отлично, други не се справят с това) и тях не ги харесвам и ми са гадни, кво като са Бели.

 

...Както има и Негри, които се справят много добре, Пеещи Метъл.

Освен Howard Jones, други доста по-тъмни от него Пеещи Метъл са и Byron Davis (GOD FORBID) ,и DERRICK GREEN (заместника на Маx в SEPULTURA)

Респект за Тях !

 

Казах ,че не съм Расист ,просто Харесвам Метъл и Алтернативен Рок и определям тези стилове като БЯЛА МУЗИКА , Създавана и Консумирана предимно от Бели Хора.

В Групите , които слушам има доста Индианци,Латино-Американци, Евреи и Азиатци...

 

Вече нямам намерение да Коментирам Черно-Бялата Тема!

Бях достатъчно ясен и изчерпателен, мисля!

Благодаря ви , че ме изтърпяхте :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.