Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

Хайде да се включа и аз :cheers:

 

Нямам да изброявам вече казаните, но не видях никъде:

Bruce Dicknson, Sebastian Bach, , вокала на Gotthard (забравих как се казаваше - ако някой се сети ;) ), Sеаl, Rohnan Keating (не съм сигурен за спелинга, но е интересен глас).

Дами: Chaka Khan, eдна от бек вокалите на концерта на Toto 'Absolutely Live'- не знам как се казва, но има НЕвероятен глас.

БГ: Тук някой сигурно ще възрази но ще сложа Любо от 'ТЕ' - според мен ма супер интерсен глас и най-важното запомнящ се.

Има и още, но в момента се сещам за тези.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bruce Dickinson OF COURSE! :cheers: Аз кой друг мога да кажа освен него. А иначе Антъни Кийдис от ред хот ме кефи. И разни други. Ма за са Брус и другия се сещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да го качиш някъде да го дръпна?

Фен съм ;)

На мен любимият ми е Absolutely Live - просто е върха

Сори за тъпото повторение на поста ми ама нещо ми става с браузъра :cheers:

Редактирано от Martinez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е 93 не съм много убеден.

Основен вокал там е Steve Lukather и тази женка негърката за която говоря. Довечера като се прибера от работа ще погледна и ще ти кажа със сигруност. Имам го на касетка и на видео съм го гледал

Редактирано от Martinez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, тоя лайф и аз съм го гледал... много е добър.

Иначе-Майк Патън ми е фаворит :cheers: Въпреки че малко ме притеснява, не е наред у главата т'ва момче...

Редактирано от Steff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе-Майк Патън ми е фаворит ;) Въпреки че малко ме притеснява, не е наред у главата т'ва момче...

хич не е наред ако ме питаш.....ама и наркотиците много влиаят....:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за БГ вокалисти съм напълно съгласен за Любо(там други работи ме дразнят,но това не променя факта,че пее много добре)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за БГ вокалисти съм напълно съгласен за Любо(там други работи ме дразнят,но това не променя факта,че пее много добре)

наистина Любо и бих добавил Милко Калайджиев :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.