Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

Тема, интересна според мен... лицето на бандата :wow: или не точно? ;)

 

както и да е

 

ето някой мои любими гласове:

 

Brandon Boyd (INCUBUS) - Най якият модерен глас, в последния албум надминава себе си..

 

Chris Cornell (audioslave, soundgarden) - няма нужда от коментар

 

Певеца на Maroon 5 също има потенциал

 

От по старите:

Paul Rodgers - Bad company

Mark Farner - Grand Funk

Певеца на The KINKS :)

...

 

BG - Nino Gomez (ex subtierra), Ванката (awake), Ангел (sepuko 6)...

 

 

 

Вашите? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли смисъл да споменавам ФРЕДИ МЕРКЮРИ!.........и волака на bloodhoud gang - Jimmi Pop ме кефи щото не може да пее на живо ;) хахаахах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ihsahn , Nergal , Shagrath , Vortex , Jon (по тия се уча аз) ... и много други от всякакви различни стилове ...

 

П.С. имаше едно моме от конкурса на Слави дето така и не го избраха а пееше божествено :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди всички други - Layne Staley (Alice in Chains).

 

Вокалисти:

Aaron Stainthorpe (My Dying Bride), , Peter Steele (Type O Negative), Jerry Cantrell (пак Alice in Chains ;) ), Vintersorg (Vintersorg, Borknagar...), Warell Dane (Nevermore), Eddie Veder (Pearl Jam), Krystoffer Rygg (Ulver, Arcturus, ex-Borknagar) тези на Porcupine Tree, R.E.M., AFI и така нататък...

 

Вокалистки:

Beth Gibbons (Portishead), Anneke van Giersbergen (The Gathering), Mylene Farmer, Elisabeth (Dargaard)

 

Фреди не ми е от най-любимите, но че е един от най-великите вокалисти на 20ти век никой не може да му го отрече...

Редактирано от Angermeans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Carl Wilson от Beach Boys- най-красивият глас и най-музикалният певец в областта на поп-музиката! Уви песните са му слабо познати в България.

 

:guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tony Martin, Mark Boals,Coverdale,Jorn Lande... и много други...

от дамите Aretha Franklin, Anita Baker,Regina Bell,Whitney Houston и всички яки каки с тъмен цвят на кожата ;) , Anastacia, баба Tina, абе то няма изброяване просто....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ihsahn , Vortex
Като бивш(и не чак толкова - Емперър са ми идоли,Ihsahn има доста добър чист глас)любител на групите,от които приозлизат тези господа,бих казал добър избор :blink: .За Пешо Стоманата - също.

 

От по-лекичките: Доста от гореизброените,но бих добавил и Андрю "Мак"Макдермът от Threshold,Ръсел Алън от Symphony X.. :blink:

 

от дамите

Кимбърли Гос и новичките Джос Стоун и Анастейша.. :inlove: :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази Джос не ми харесват много песните и (сигурно има и по-хубави, просто само най-въртяните по ММ и МТВ съм слушал), но няма как да не призная, че за годините си (16 или 17) има удивителен глас :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 годинки са.Според мен гласа и е доста универсален и интересен,може да е мек и (когато песента го изисква)малко по-ръмжащ(надявам се се сещаш за както говоря),мощен. Кефи ме и това че връща вниманието върху един стил леко позабравен,и че не го осакатява(както казах - според мен :blink: )правейки това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента се сещам за Глен Хюз - тоя човек е невероятно гърло! Голям диапазон, страхотна динамика на пеене, няколко различни бленди на гласа, а за това как пее на живо - един от малкото, които наистина го могат. Рок, соул, фънк - няма проблеми.

Иначе така като се замисля сега - Ковърдейл, Дикинсън, Анди Дерис, Нат Кинг Коул, Луис Армстронг, Стинг, Дио, Мъстейн(не щото може да пее, а щото плюе в микрофона много злобно и убедително - кефи ме пък) , Тейк Сикс(един секстет негра - направо са размазващи), Орлин Горанов дори абе много са

 

Дами - домързя ме вече да пиша, ама тази ще напиша, щото скоро пак я гледах на живо и за пореден път ми направи огромно впечатление - Амалия. Пее в Суинга и Бекстейдж от време на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.