Jump to content
Българският форум за музиканти

gEEEtar Potato

Потребителско име

Recommended Posts

Имам въпрос относно смяната на потребителското име.. възможно ли е въобще? Гледах из настройки и аз не знам колко време вече и не виждам (даже и като си сложа очилата), та въобще възможно ли е да се смени? От доста време ползвам едно-две имена за горе-долу всички форуми и не ми се иска в този да съм с някакво странично име :)

Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребителско и т.нар. "display name" са различни. Второто може да се сменя, но първото мисля, че не.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да се смени само името, което се показва и виждат другите. За целта ми пиши лично съобщение с детайлите. Потребителите не могат да си променят имената.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, значи ако сменя второто (display name) това значи ли, че мога да се логвам с него или пак трябва с потребителското? И как се сменя всъщност? И още един въпрос, който мисля като седна на компютъра ще успея да си отговоря - мога ли да влизам с имейл

EDIT

Не става с имейл :D Пращам ЛС

Редактирано от DeathUnlimited

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С мейл не, но ако мейла ти е същия като във ФБ или Туитер, можеш като се логнеш във ФБ или Туитер да си логнат и тук. НО! Само ако мейла ти е същия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.