Към съдържанието

Снимка

Потребителско име

• Please log in to reply
4 отговора на тази тема

#1 gEEEtar Potato

gEEEtar Potato

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 43 Мнения:
  • Инструмент:M-16 / Ibanez

Публикувано 10 юли 2016 - 22:16

Имам въпрос относно смяната на потребителското име.. възможно ли е въобще? Гледах из настройки и аз не знам колко време вече и не виждам (даже и като си сложа очилата), та въобще възможно ли е да се смени? От доста време ползвам едно-две имена за горе-долу всички форуми и не ми се иска в този да съм с някакво странично име :)

Благодаря предварително!

The guitar is the human soul speaking with just 6 strings... sometimes 7 or 8, maybe 9

#2 Baby Thomas

Baby Thomas

Professional Hater

• Mods
  • 10453 Мнения:
  • Инструмент:AllTube AppleMac

Публикувано 11 юли 2016 - 08:28

Потребителско и т.нар. "display name" са различни. Второто може да се сменя, но първото мисля, че не.

#3 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 11 юли 2016 - 09:29

Възможно е да се смени само името, което се показва и виждат другите. За целта ми пиши лично съобщение с детайлите. Потребителите не могат да си променят имената.
People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#4 gEEEtar Potato

gEEEtar Potato

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 43 Мнения:
  • Инструмент:M-16 / Ibanez

Публикувано 11 юли 2016 - 09:32

Аха, значи ако сменя второто (display name) това значи ли, че мога да се логвам с него или пак трябва с потребителското? И как се сменя всъщност? И още един въпрос, който мисля като седна на компютъра ще успея да си отговоря - мога ли да влизам с имейл

EDIT

Не става с имейл :D Пращам ЛС

Този пост е редактиран от DeathUnlimited: 11 юли 2016 - 09:41

The guitar is the human soul speaking with just 6 strings... sometimes 7 or 8, maybe 9

#5 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 11 юли 2016 - 11:34

С мейл не, но ако мейла ти е същия като във ФБ или Туитер, можеш като се логнеш във ФБ или Туитер да си логнат и тук. НО! Само ако мейла ти е същия.

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни