Jump to content
Българският форум за музиканти

някой пробвал ли е Marshall haze (MHZ15)


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Привет! Искам да попитам, някой свирил ли е с marshall haze, и по-точно MHZ15- 15 ватовата глава? Интересува ме дали си залужава 800 лева на старо, които ми се предлагат, дали свири добре като "истински" маршал и тези вградени ефекти за боклука ли са?

Питам, понеже нямам възможност да я пробвам.... А и моят усилвател в момента пак е 15 ватова глава на Владо Балев, но с един канал...

Редактирано от viktor.velikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз съм свирил с такъв усилвател но не ми хареса. В нас имам JCM 800, JCM 2000 TSL100, DSL 100, JVM 410 Head и може би това е причина. Свикнал съм на друг звук просто. До колкото си спомням Хейз  серията  не е правена в Англия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

За мен си е много лош, зависи какво се търси, като звучене, а това къде е правен няма никакво значение стига да е изправен и да ти харесва как звучи...

УСИЛВАТЕЛИ НЕ СЕ КУПУВАТ БЕЗ ДА ГИ ЧУЕШ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто хипотетично искам да си купя Меса двоен токоизправител къде мога да го чуя.800 лева са много за този усилвател има по добри за тези пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Haze серията я рекламираше Doug Aldrich.На мен ми харесва как звучи и мислех да си взема 40 ватовия модел, но се отказах заради дигиталните ефекти.

За 800лв ако някой ми покаже лампов Маршал да ми се обади да го взема.Явно тука е пълно с "фенове" на Маршал.

 

@lambi Така ли се превежда double rectifier ?Много смешно звучи, не го използвай моля те.

 

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.