Jump to content
Българският форум за музиканти

E-mu 0404 Usb


LOE

Recommended Posts

Topsun в момента работя с Tascam FW-1804 19" Firewire-Interface

http://www.musik-service.de/Recording-Soun...95746319de.aspx

и съм луд на тема Сонар, от как се помня работя със сонарче :P

иначе Кюбейс съм го гледал само дори не съм си го качвал :)

нещо не ме кефи :P

Иначе старият ми интерфейс също беше таскам :P - US122 и по нищо не отстъпваше на стария M - Box /изправения/

Иначе и интерфейса който си е взел LOE пак мисля, че не отстъпва на M-BOX,

е верно с м-бокса получаваш прехваленият протулс и кво :D

На кой с каквото му е одобно с това да работи, аз от как се помня все със Сонар е карам и за напред ще я карам :wub:

Тва е, иначе не мисля че интерфейс който по възможности струва колкото emy, Taskam и подобни интерфейси,

трябва да струва повече зареди задължаването на фирмата да го ползваш с техният софтуер :D

Иначе предполагам че като части /хардуерни демек/не е нищо повече от гореспоменатите фирми ;)

 

p.S. Иначе разучи добре Сонар 6 мноооого е здраво зделан :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тест на 0404 УСБ с балансирани кабели:

Това с коя програма и коя версия на програмата е?? ;)

Защото ме изненадва огромната разлика в динамиката между 24/96 и 24/48 (всъщност почти не би трябвало да има разлика), както от друга страна липсата на разлика между 24/48 и 16/48 (тук пък трябваше да има осезателна разлика)...не схващам нещо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ръгаш една жица от линейния изход във линейния вход, пускаш програмката, нагласяш нивата и дават старт

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе и интерфейса който си е взел LOE пак мисля, че не отстъпва на M-BOX

 

Аз пък си мисля че мбокс отстъпва във всяко едно отношение на 0404 УСБ, 16-17 дб динамика и снр изобщо не са малко, 0404 е чисто нов продукт, ползва съвсем нови преампове и конвертори, напълно разбираемо е.

 

Софтура включва скупени версии на кубейс, сонар, уейвлаб, амплитюб които в общи линии вършат работа, както и олекотена версия на протеус семплера със прилична колекция от семпли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.