Към съдържанието

Снимка

Текст за Вашата песен - готов, или по поръчка, срещу ...

текст текст за песен текстописец текст по поръчка

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 tekst_po_poruchka

tekst_po_poruchka

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 19 Мнения:
  • Инструмент:Пиша текстове

Публикувано 27 юни 2016 - 10:38

Текст за Вашата песен - готов, или по поръчка, срещу ...

... срещу интересно предложение от Ваша страна. Парите не са приоритет и/или задължително условие, т.е. - можем да работим на бартер, на изплащане, срещу договорени съвместни прояви и т.н. Въобще, ако искате професионален текст от истински поет - мислете и предлагайте. Пишете ми на tekstko@gmail.com. Отговарям в рамките на деня.

За професионална музика - професионални думи. Написал съм и пиша само текстове със собствена мелодия - с поетичен ритъм и рима. И с послание, разбира се. Всеки текст е самостоятелно произведение - стихотворение. Прочитате го и Ви харесва. И после го правите на песен.

Имам готови текстове за песни в различни стилове - рок, поп, латино, рап. Какъв искате за Вас? Заявете желанието си на tekstko@gmail.com. Изпращам Ви уговорения текст - за да го изпробвате и да го харесате. Единственият Ви ангажимент е в разумен срок да кажете искате ли го да използвате. Всеки текст е защитено по съответния начин произведение и ползването му се договаря писмено.

Особено обичам да пиша текст по готова мелодия. И клиентите си ги харесват. Поръчайте Вашият текст за песен по мелодия - срещу ... предложете ми?

Думите Ви чакат, за да ги направите песен.

#2 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9221 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 27 юни 2016 - 21:11

Хубаво е да публикувате нещичко свое, нещо рекламно. Или поне, ако имате нещо издавано, да го назовете, за да можем, да си го купим и да добием представа. Текстописането е трудно изкуство и ако пишете добри текстове, това е много ценно. Но няма да е зле, да публикувате своя поезия или да пратите линк към вече публикувани неща. Все пак, нали.. пазарна икономика - око да види, ръка да пипне... та ако имате нещо с уредени авторски права....

PS: Axa... може би имате предвид тази страница:

http://www.tekstmag....н-по-мелодия-12

Този пост е редактиран от Evtim Djerekarov: 27 юни 2016 - 21:17

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#3 tekst_po_poruchka

tekst_po_poruchka

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 19 Мнения:
  • Инструмент:Пиша текстове

Публикувано 30 юни 2016 - 13:59

Здравейте, господин Джерекаров,

Благодаря Ви за интереса към мои текстове за песни. Части от тях сте открили сам. Други бих могъл да Ви покажа, но не публично - тук, а персонално - лично за Вас.

Моля, изпратете ми Вашият ел. адрес на tekstko@gmail.com. В отговор мога да Ви изпратя някои от последните ми текстове. Работя предимно по поръчка, а работата с конкретен клиент налага конфиденциалност, или поне повечето клиенти я поставят като условие.

Публикуване на поръчани текстове тук не е възможно. Така че - чакам Вашия имейл. Изпратете ми и телефон - ще ми бъде интересно да чуя Вашето мнение за текстовете ми.

Искате ли да прочетете лично и ексклузивно мои авторски текстове за песни? Тогава - пишете ми на tekstko@gmail.com.

До скоро. А в момента довършвам един як рок текст...

Also tagged with one or more of these keywords: текст, текст за песен, текстописец, текст по поръчка

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни