Jump to content
Българският форум за музиканти

Начинаещ съм


Recommended Posts

Здравейте на 16 години съм и искам да ви попитам дали този кларинет е подходящ за мен като начинаещ тъй като не съм пипал кларинет до сега ,но имам огромно желание да се науча усещам музиката израснал съм по така наречените ''Цигански сватби" просто имам наистина огромно желание да се науча. Не мога да ви опиша с думи харесва ми музиката от кларинет и просто усещам всеки един как да го нарека такт кога следва. Съжалявам за тъпотите който написах просто имах нужда да си го кажа. И така ще се радвам да ми кажете дали е подходящ този кларинет като за начинаещ като мен. 

Ето и данни за кларинета: 
SCL-20 Bb German System

  • German System
  • ABS body
  • 21 Keys
  • 6 rings
  • Cupronickel keys
  • Adjustable thumb rest
  • Leather pads
  • Including mouthpiece with ligature and cap
  • Coming in lightweight and resistent softcase with strap and external pocket

Ето и снимка 
WDCbCnC.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо, което си дал, няма как да се нарече кларинет. Нов струва 400 лева, което за кларинет, са нищо пари. Посъбери повече пари (над 1000 лева) и когато си готов, дай известие. Аз или някой от няколкото колеги, които отговаряме на такива като теб, ще те ориентираме какво да купиш. Но знай със сигурност едно нещо - не стават нещата с евтини китайски изпълнения! :)

Разбрах че имаш огромно желание, но ме послушай и събери повечко пари за това нещо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Това нещо, което си дал, няма как да се нарече кларинет. Нов струва 400 лева, което за кларинет, са нищо пари. Посъбери повече пари (над 1000 лева) и когато си готов, дай известие. Аз или някой от няколкото колеги, които отговаряме на такива като теб, ще те ориентираме какво да купиш. Но знай със сигурност едно нещо - не стават нещата с евтини китайски изпълнения! :)

Разбрах че имаш огромно желание, но ме послушай и събери повечко пари за това нещо. :)

Благодаря ти започнах да работя за да събера пари. Нямам търпение вече.

Редактирано от Miroslav22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо реши че требе да е немска система,намери си учител и той ще те насочи какъв инструмент да вземеш

На праткита нищо не е решил, тъй като сам си казва, че тепърва иска да се научи. Това е намерил в нета като ново и най-евтино и съответно пита за него. Едва ли има представа, че изобщо има различни системи кларинети и няма как да знае какви са разликите между, докато някой не му ги обясни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И защо реши че требе да е немска система,намери си учител и той ще те насочи какъв инструмент да вземеш

На праткита нищо не е решил, тъй като сам си казва, че тепърва иска да се научи. Това е намерил в нета като ново и най-евтино и съответно пита за него. Едва ли има представа, че изобщо има различни системи кларинети и няма как да знае какви са разликите между, докато някой не му ги об

 

 

И защо реши че требе да е немска система,намери си учител и той ще те насочи какъв инструмент да вземеш

На праткита нищо не е решил, тъй като сам си казва, че тепърва иска да се научи. Това е намерил в нета като ново и най-евтино и съответно пита за него. Едва ли има представа, че изобщо има различни системи кларинети и няма как да знае какви са разликите между, докато някой не му ги обясни.

 

Като цяло знам че има различни системи кларинети но аз искам сол строй или не знам точно как се води  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.