Jump to content
Българският форум за музиканти

Ужасен брум


stratocaster

Recommended Posts

си зем иедна карта за 40 лева нова лайф

и нови кабели и спри с мъките!

 

Стратокастър - слушай, плс, Nalbantov <_>

 

Най-добре се маха шум, като не записваш шум, колкото и тъпо да звучи :P Всичко останало се бъзика с тона най-малко ...

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тва със шума си е гадна работа , пък и хич не е малък

Няма смисъл спорез мен да се опитваш да го махаш със гейтове и т.н

не вкараш ли добър сигнал , после колкото и да го обработваш само прикриваш грешките

 

 

проблема най вероятно е картата, провери масата може да се е откъртила

тези малките жакчета на картите са пълна чикия, аз лично съм си ги искарал на големи отпред на кутията , а пък и компютърните преампове за микрофон на евтините карти си шумат доста по принцип и нестават. Аз си взех една малко пултче берингер и е сравнително по - добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

край на проблема - creative sound blaster live - http://4040.hit.bg/sb.mp3 без никаква обработка. не ми слушайте свиренето - с треперещи ръце 5 минути след като ръгнах картата е праено тва. кофти честотите са от гадния микрофон. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

край на проблема - creative sound blaster live - http://4040.hit.bg/sb.mp3 без никаква обработка. не ми слушайте свиренето - с треперещи ръце 5 минути след като ръгнах картата е праено тва. кофти честотите са от гадния микрофон. :beer:

А честито. И Баба Марта също. По-късно ще го чуя. :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.