Към съдържанието

Снимка

Китарист и женски вокал търсят хора за кавъри и авторска музика, гр. София

китара пеене музика кавъри акустично рок вокал китарист група участия

• Please log in to reply
3 отговора на тази тема

#1 qffkata

qffkata

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 07 юни 2016 - 01:07

Здравейте на всички  :punkband:

Ние сме китарист и вокал (женски) от град София. Правим кавъри на поп и рок песни и имаме няколко авторски неща. За момента сме  двама и търсим още желаещи, за да правим по-интересни и креативни адаптации на песни или да измисляме собствени такива. Независимо дали сте барабанист, вокал, пианист, басис, китарист просто искаме да посвирим с различни хора и да се кефим на музиката като цяло. Имаме желание за развитие и сме готови да се отдадем на работата. Знам, че ежедневието в което живеем е силно времеотнемащо, но стига да го има желанието все ще се намери време. Ако имате желание да се свържите с нас може да го направите на телефон 0883/777 017-Явор. Ето и няколко линка за представяне. Качеството не е добро, но постепенно се инвестира в апаратура :)  :surprise:

:punk_guitar:  :music:  :recourse:  :girl_cray2:

#2 DWdrum

DWdrum

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 38 Мнения:
  • Инструмент:Барабани

Публикувано 07 юни 2016 - 12:38

Барабанист ако търсите 0893 708 908 краси

#3 DJVlady

DJVlady

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 11 юни 2016 - 18:52

Здравеите, аз съм китарист звъннете ми да се чуем и да поговорим за вашия проект имате интересни идеи :) 
Влади - 0896148999

#4 mariak

mariak

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
  • Инструмент:вокал

Публикувано 18 декември 2016 - 23:53

вокалистка, за контакти скайп: mkmcclure ; fb : https://www.facebook...ria.mcclure.104

Also tagged with one or more of these keywords: китара, пеене, музика, кавъри, акустично, рок, вокал, китарист, група, участия

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни