Jump to content
Българският форум за музиканти

Angel In The Eye


Recommended Posts

Ето още едно от парчетата на моят приятел Майк Бърт,на което записвах китарите под зоркото ухо на композитора/изпълнителя/аранжора Mike B.:

 

Click here to listen to Angel In The Eye

 

Най се изкефих,че поне в този вариант Майк е оставил якото дръм соло :bravo:

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е наистина !Но вокалите не ми допаднаха- не са лоши ,добри са ,но не са запомнящи се - просто минават и заминават ...Но композицията е на ниво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блъдигери и Калата,благодаря за коментарите!Ще спомена на Майк за вокалите,все пак проекта е негов аз само слушам и изпълнявам :ph34r: Аз лично ако можех да композирам,пея и пиша текстове дори и наполовина като него щях да съм доста доволен от себе си;без да споменавам и другите неща които владее,но уви само дрънкам на китара и туй то!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Добро е наистина !Но вокалите не ми допаднаха- не са лоши ,добри са ,но не са запомнящи се - просто минават и заминават ...Но композицията е на ниво!

 

 

Невероятни китари:) Бих се съгласила обаче че парчето просто заслужава нещо по добро от страна на вокал или lyrics (не 4е аз ги разбирам перфектно тия работи, но просто аз лично бих обогатила текста, аз съм от тези хора които винаги се опитват да променят дори и краиния резултат към по добро)погледнато като цяло наистина си го бива, надявам се че както и аз така и много други българи в чужбина 6те се почувстват горди да чуят това пар4е:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми допадна парчето изобщо, дори вокалите. Те без това (ако ги има) трябва да са съпътстващи само... :)

А китарите са трепач както винаги при Ваша намеса... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемам мненията за вокалите,въпреки че на мен ме кефят.Вярно,гласър на Майк не е супер забележителен като диапазон,но пък аз го харесвам като тембър и изпълнение.Жалкото е,че нищо не стана с неговия проект и пича се премести в Нешвил,където доколкото последно чух успешно се занимава с писана на песни за други хора и правене на джингл-и за ТВ и радио.Но благодаря на всички за коментарите!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.