Jump to content
Българският форум за музиканти

Контрабасисти къде стее


Recommended Posts

Алооо, еееей - кво стана тук бе - тема за НМУ, а? :greenball:

Ми да си направим нова за контрабасистите, а тази да помолим да бъде преименувана :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами явно контрабасисти могат да се намерят предимно в музикалните училища. А ти защо се палиш толкова? Разбрахме, че си от ТУ! И че обичаш да размахваш пръст и да правиш забележки. Вместо да говориш толкова - пусни си твоя тема, но започни с това кой и какво да се пише в нея, че да не те ядосваме...

 

п.п.

познавам и други контрабасисти, които влизат тук. Но не се разписват в тази тема - тя си е губене на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееееее, нали се разбрахме без караници :D тцтцтц...

Влад, кои са тия колеги, бе? кажи :D:D

 

айде, със здраве :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Какво да подкрепят - то Влад го каза - губене на време си е! Ще направя нова тема и там ще обясня кой трябва да пише :read: , ако имам сили за това :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

А като стана дума за контрабаси да ви кажа. Преди време един клиент ме пита какви струни да сложи на контрабаса си защото свирел класика и джаз . Погледнах в каталога на Дадарио и му препоръчах модела Hybrid . Преди два дена ми се обади че си ги доставил и му ги смених............. е такъв саунд изкара ... не може да се сравнява с никакви разни Томастик.

Страхотно звучи с лък а за пицикати ..... такова сте слушали само по Mezzo.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.