Jump to content
Българският форум за музиканти

Контрабасисти къде стее


Recommended Posts

Има о6те един в бг които наскоро се е варнал от 4ужбина слу6ах го заедно с Христо Йоцов и направо ми скри 6апката забравих му името невероятен е свири супер. А за 6атите по скоро трябва да питам някои който е бил там, а ти си пример за 4овек койtо свири jazz v bg ,и го свири готино, а не си избягал зад граница . ( ДА ЖИВЕЕ НАЙ ВЕЛИКИЯ СТИЛ JAZZА)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

има едно момче от музикалното.той е пианист и е най-добрия джазмен в даскалото.друг такъв талантлив пианист не съм чувал никога.много е добър,а за жалост свири само в някакъв пиано бар.много добри музиканти са неоценени заради други не толкова добри,но с връзки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го Свилката бе - аз съм Свилката :killyou: ... Бях малко в отпуск :D, бацета и заради това не съм се хвалил :)

Иначе, по ред:

Разкажете малко какви сте, от ккъде сте?
Ми какъв съм - неприятен контрабасист съм!

От къде съм - по принцип, от ТУ-София :think:

 

...

 

А бе защо, по дяволите, тук пишат некви дето нямат нищо общо с баса, камо ли с контрабасЪ... Направете си тема за джаза в България, българския джазмен и неговите възможности, както и кой, кой и защо познава, за мечти и реализации, а и за още нещо и си бръмчете там - такава хубава тема и веднага беше затрупана с мнения от барабанисти, акордеонисти, басисти (това е все едно китарист да пише за баса :virtuoz:), китаристи (е не, че нещо, ама;)...) и дано да не пропускам някой :(

 

Айде - ако не си контрабасист, не пиши тук :D :read:

Ясно ли е muscle.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде - ако не си контрабасист, не пиши тук :metalist: :read:

Ясно ли е muscle.gif

ОК, оставяме темата да отиде в забрава :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къв ти е проблема.ние ще си пишем квото искаме.като не ти харесва не гледай темата!!! :wall: :killyou: :KILL:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има едно момче от музикалното.той е пианист и е най-добрия джазмен в даскалото.друг такъв талантлив пианист не съм чувал никога.много е добър,а за жалост свири само в някакъв пиано бар.много добри музиканти са неоценени заради други не толкова добри,но с връзки.

хехей, за Момчи ли говорим, драги? тва дете е супер лудо, веднъж свиреше в 003 (нашата стая) и направи лудница ;) :green:

 

както и да е, ся по темата- от таз година съм в НМУ, специалност контрабас, при милата г- жа Симитчиева ( само тя преподава бас в даскалото, да се чудиш защо ;);) ) там сме 13 басисти, от 5 до 12 клас

засега върви мн добре, остават ми още няколко позиции да науча, меракът ми е да се науча и на бас китара ;);)

 

айде ЧНГ ви, и без караници, ей ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4НГ на всички!кой клас си?как се казваш?...да за момчи говорех.той е страшен,напрао е върхът!!! ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както и да е, ся по темата- от таз година съм в НМУ, специалност контрабас, при милата г- жа Симитчиева ( само тя преподава бас в даскалото, да се чудиш защо ) там сме 13 басисти, от 5 до 12 клас

засега върви мн добре, остават ми още няколко позиции да науча, меракът ми е да се науча и на бас китара

 

аве ей аз съм крис от класа по контрабас :) кфо става как е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има едно момче от музикалното.той е пианист и е най-добрия джазмен в даскалото.друг такъв талантлив пианист не съм чувал никога.много е добър,а за жалост свири само в някакъв пиано бар.много добри музиканти са неоценени заради други не толкова добри,но с връзки.

хехей, за Момчи ли говорим, драги? тва дете е супер лудо, веднъж свиреше в 003 (нашата стая) и направи лудница ;) :green:

 

както и да е, ся по темата- от таз година съм в НМУ, специалност контрабас, при милата г- жа Симитчиева ( само тя преподава бас в даскалото, да се чудиш защо ;):D ) там сме 13 басисти, от 5 до 12 клас

засега върви мн добре, остават ми още няколко позиции да науча, меракът ми е да се науча и на бас китара :D:)

 

айде ЧНГ ви, и без караници, ей ;)

имах предвит че с нея се познаваме от НМУ, таа кфо става ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее, колко се радвам, че има хора от даскало тука :beer:

Крис, колега, де се губиш бееееее ;) поздрави на Ани предай ;)

@thekiller- вас акордеонистите не ви знам много, познавам само Видин :wow: както и да е, за съм Ели от 8в, контрабандистчето :twisted: :greenball: а ти кой си, уважаемий?

 

ЕДИТ: абе той Момчи, че е върхът, върхът е, ама... абе супер свири :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.