Jump to content
Българският форум за музиканти

нещо и за мен


Recommended Posts

алооооооо тука агитка на Шопен ли се заформи ... я и мене бързо в списъка  :green:

Аз съм твърде изненадана :headbang: от развоя на нещата. Приветствам всички почитатели на Шопен! :headbang: Мисля, че това е една музика, съдържаща в себе си голям емоционален заряд.И тези, които не са безразлични към нея,със сигурност го имат. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ай лайк Шопен, тън-дън-дин-дън... И мен ме кефи диското от осемдесетте :D

То добре дошла е малко късно и тъпо да пиша Добре дошла, И какво заварила с оксижена?, ами я кажи какво готвиш най-вкусно, когато слушаш полонезиите и хортензиите, джъст а джоук, а, и кога ще ме поканиш на Заппа с пържени картофел-фюрери плюс специалитета си по варшавски?... :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай лайк Шопен, тън-дън-дин-дън... И мен ме кефи диското от осемдесетте :godbless:

То добре дошла е малко късно и тъпо да пиша Добре дошла, И какво заварила с оксижена?, ами я кажи какво готвиш най-вкусно, когато слушаш полонезиите и хортензиите, джъст а джоук, а, и кога ще ме поканиш на Заппа с пържени картофел-фюрери плюс специалитета си по варшавски?... :hello:

В подписа ти има една мисъл.Сам си я продължи! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъ райт ансър из ноуон, бът ху (Бог да ги поживи) кеърс, диър; донт гет енгър, джъст а шега, стрино B)

Ай`м нот енгър, нот кеърс енд ноу тат ис джъст а шега, май стрин, или както го искаш там.

:hello:

Ти, гледам, при доста хора си се отчел.Все, едно забавлявай се!Тук сме и затова! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Е и аз малко късно,но все пак:

ДОБРЕ ДОШЛА!!!

Аз понеже съм си пианист и много рядко се запознавам с пианистки и hyper много се радвам да се запознаем...и без това много като нас няма!!!

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.