Jump to content
Българският форум за музиканти

Krasen91

Интересувам се от женски вокал за Acoustic Covers ( YouTube chanel)

Recommended Posts

Здрасти! Аз съм Крис :) занимавам с музика (продуциране): Електронна,Акустична и тн. Свиря на Китара,пиано и ударни-пея,главно когато се напия хаха. Свирил съм на круизи,също така и в няколко Rock групи в Англия за около 2 години.Искам да направя YouTube Chanel за Acoustic covers.Ще се радвам да направим връзка и да опсъдим идеята ми и подробностите също така. Поздрави :)

Редактирано от Krasen91

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Axl Kill
      Поздравявам всички с новия си кавър ,надявам се да ви хареса

• От P Jimy
      Здравейте, 

Търсим перкусионист за напълно авторсни проект, който ще стартира края на септември. Състава е вокал и две китари, като на участията ще се присъединяват гост музиканти (бас, чело, цигулка...). Все още нямаме нищо записано, за което се извинявам. Сетлиста включва около 20 авторски песни и 1-2 кавъра като ще се стремим да правим по 1-2 участия на месец. На възрас сме 20-25 годишни и репетирме веднъж седмично вечерно време. Търсим момче или момиче с арсенал от перкусии (кахон, дайрета, шейкър и др.) или малък сет (фус, соло, каса...), конги, бонгоси или тарамбуки също са добре дошли . 

За контакт и подробности:
      e-mail: svetko.jimmy@gmail.com

Благодаря за вниманието и поздрави!
    • От Guitar_123
      Свиря на китара от няколко години и от доста време имам желание да участвам в акустичен проект. На 28 съм от София. Идеята ми е за друга китара, кахон и/или бас, с които да свирим по клубове (женски вокал също би било приятно).

Става въпрос за кавъри и авторски парчета - всичко, което звучи добре unplugged.

Пишете на kirilkoev@abv.bg.

• От Raphy
      Здравейте,
      От около пет месеца се уча да свиря на китара чрез интернет и използвам доста евтина, а именно Ibanez V50NJP-NT. Та проблемът при мен е, че на места колкото и близо да съм до прагчето се чува бучене (buzz), супер неприятно. Почетох малко и разбрах, че проблемът ми е това, че или струните са много високи, или тръсрод-ът е зле настроен. Четох как стават нещата, но ме е страх да не направя нещо, което не искам, ако ме разбирате  , и после да не свири въобще. Искам да попитам хората от Бургас, знаете ли къде могат да ми направят сет-ъп и на каква цена.
      Благодаря за отделеното внимание
    • От sveti9505
      Акустичен концерт в Bar De Rouge (Старата Modera до СУ) на ул. Шипкa - 10.02.2016 (Известна ни е и още една дата -24.02)
      Начало: Около 21 часа
      Стил: Pop, soul, RnB и все неща, на които бихте се кефили

Линк към евента

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.