Jump to content
Българският форум за музиканти

базар и ЛС


Recommended Posts

Как така няма? ЛС се пращат при регистрирана сделка, другото са въпроси по обявата. Ти какво искаш да направиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз забелязвам следното неудобство. Пример -

Получавам предложение за бартер, като в предложението не ми става ясно

1,2 или три неща или в каква конфигурация ми се предлагат. Нямам опция да пиша на предлагащия.

Той няма обяви и не виждам начин да му пиша ЛС.

Написах в моята обява, да ми пише на лс. Вероятно не е влизал пак.

Ако кажем приема бартера, примерно съм навит за 2 от нещата му, а пък той си мисли, че ми предлага всяко по-отделно.

После влизаме в обяснителен режим, че примерно съм приел предложението само с цел да може да си пишем и да се доизясним.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам за това, в момента работя върху нова версия и там няма да го има това. Бартерите ще са в текстов режим. За момента може да му откажеш бартера и ще ти предложи да споделиш причина и там можеш да му напишеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

ПОЧИНЯВАЙТЕ ЛС в базара бе!

загубих три купувача, защото те пиша не по въпросната обява, а по другата и като заминава обява - евала, няма да намериш събеседника повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно става въпрос за това, че след изтичане или приключване на обявата, цялата кореспонденция отива по дяволите

или с други думи, няма history. Продавача или купувача може с едно  delеte да прати всичко в коша. Това не помага много в разрешаване на казуси или намиране на информация(телефон, имена, технически параметри) след време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, или като един измамва например - унищтожава обявата и край, няма да го намериш после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там има две опции - спри обява и изтрий, и винаги забравям каква от двете опции прави това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте.

Няма да пускам нова тема. Интересува ме дали в платформата базар има предоставена възможност за ограничаване на достъпа на определени потребители до съдържание. Един вид блокиране. Примерно някой си позволява да ти пише глупости на ЛС и искаш въпросният повече да не те занимава със скромната си особа. Как става?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.