Jump to content
Българският форум за музиканти

ogytheoldmetal

Търси се певица за работа

Recommended Posts

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От s.o.d
      Сбрали сме се типове с желание за създаване на музиката. На възраст сме между 25 и 45 години. Искаме да се забавляваме и да свирим авторски парчета. Но за да го правим това си търсим вокал (пола е без значение). Като стил не мога да кажа какъв ще бъде, защото това си зависи и от гласа, които ще се присъедини   Ние харесваме много и различни стилове, но китарите задължително ще бъдат тежки. Имаме си всичко, което ни е необходимо за да свирим, като инструменти и техника. Трябва ни единствено нам подобен индивид, който му се работи с текстове и с гласа си   . Те това е, дерзайте. За връзка с нас -  threeshop@abv.bg
    • От SuNnY90
      Здравейте! Певица съм, свиря на флейта. Имам разнообразен репертоар: поп,джаз,блус,диско,бг естрада,руски.Търся участия в гр. София или работа в зимните ни курорти.
      Имам си собствен микрофон, ако това е от
      значение. Прилагам
      и линк към видео:

Имам богат опит в страната и чужбина!
      Моля да ми се обаждат само сериозни колеги,
      с определени оферти!
      Тел. за връзка: 0899 348 842
      E-mail: sunny.yancheva@gmail.com
    • От erablebaum
      Здравейте, аз съм от София, свиря на пиано и търся певица или певец, с когото да правим кавъри и по-нататък и да измисляме наши си песни. Идеята ми е за нещо по-акустично. Отворен съм към различни стилове, но най-вече ми се ще поп/рок/алтернативно. Мнооого ще се радвам да ми пишете, имейлът ми е erablebaum@gmail.com
    • От ian_vertongen
      Здравейте, китарист съм, свиря от години . Търся вокал или вокалистка за свирене по заведенията във Варна. 
      Изискването да е сериозен и развит, ако има инструмент, още по-добре.
      Става въпрос за Варна. 

Свиря парчета на групи като Nickelback, Depeche mode, Roxette, Eric Clapton, Michael Jackson и пр.

За контакти: 0988 87 40 18

• От Vellco
      Търсят се КЛАВИРИСТ и ПЕВИЦА (по отделно) за допълване състава на банда,работеща на круизни кораби.Изисква се сериозно и професионално отношение,умения за работа в екип ,възможност за отсъствие от страната за около 4-5 месечен период.Репертоарът е разнообразен,включващ стандартните стилове за тази работа.
      Към КЛАВИРИСТА - нотнограмотен музикант,опит в работа с група,пеещ.
      Към ПЕВИЦАТА - добро сценично присъствие, разговорен английски език.
      Условията и заплащането са отлични,по-вече информация при връзка с мен.Тел: 0885106168 - Светлин

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.