Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за вокален динамичен микрофон за сцена.


DaftFunk

Recommended Posts

Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър среден клас вокален динамичен микрофон подходящ за сценични изяви в репетиционни и на малки сцени в клубове /като изключим SM58/ защото с него съм запознат добре. Ценовият диапазон който целя е между 150 и 220 лв.

Ако има значение бендата и типът глас./ а това има значение /  става въпрос за мъжки глас - баритон.

 

  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото нещо, което липсвало на микрофона Shure SM58 било "Beta" :) И според мен това е най-доброто в този ценови клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Beta 57A  - го гледам че е 224лв. А той е абсолютно индентичен на 58 бета разликата е само във формата на решетката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги спрял съм се на този модел микрофони, някой работил ли е с такива дайте мнение за тези или за други подобни до 400лв.

http://www.musicworld.bg/bg/c_1510/i_37093/f_1590000/HED_Audio_WMS_35DUAL_WMS_35HT.html

Редактирано от misho.d
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за мненията. Не съм склонен да се съглася, че SM57 beta i A58 Beta са идентични и разликата е само визуална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже никак не са идентични.57 и обикнивения и бета си е инструментален.Много малко хора го ползват за вокален.Леми е един от тях.58 и бета и обикновения са си вокални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами леката разлика идва от формата на решетката, че при единия си по близко до капсулата.  Самите Shure казват така - Цък. Едва ли те не знаят какво произвеждат. 

Редактирано от patzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.