Към съдържанието

Снимка

ФУКНЯ за софтуер, придобит напоследък (лицензиран!)

• Please log in to reply
21 отговора на тази тема

#16 visiondann

visiondann

Owner at DANN Studio & Studio Two

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:
  • Инструмент:guitar, voice, piano

Публикувано 27 юни 2016 - 10:26

UA плъгините не вървят без техния си хардуер, нали? Имат ли AAX версии, които да вървят без хардуера?

... It's refreshing to see someone putting an emotional investment in their playing instead of the only priority being able to play some dreadful sweep picking lick faster than Joe Blow on the next channel ... The primary target to attain success is to never forget the fact that soul and quality phrasing are the most important element in playing! ...

... It doesn’t matter how good your mix sounds sonically if it’s relatively boring to listen to musically ...

... That effort on the part of people we are led to believe are pop music's best and brightest and the expenditure of so many thousands of dollars should result in a song of such utterly mind-numbing mediocrity is quite extraordinary ...

#17 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6866 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 27 юни 2016 - 10:46

Не, трябва ти техен хардуер. Инаече имат плъгини за про туулс. Ако си решил да пазаруваш и не бързаш изчакай към края на годината излизат интересни оферти. То и в момента има ама остават няколко дни.

http://www.uaudio.com/promotions.html

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#18 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1623 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Поялник, Тирбушон

Публикувано 01 декември 2017 - 15:35

похвал, похвал....

:)

cub.jpg

FRONT.jpg

#19 presly

presly

вдетиняващ се дЪртанян

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1230 Мнения:
  • Инструмент:китара, мишпулт, компютър

Публикувано 08 декември 2017 - 21:08

Намалението на Samplitude  е удължено до 20 декември. Не издържах и им дадох 260 лева :)

Срещу тях получих серийни номера за:

1 Samplitude Prox3 Suite

2 Spectra Layers Pro 4

3 Sound Forge 11

4 iZotope Mastering & Repair Suite

5 Celemony Melodyne Essentials

6 Birdline Platinum Pack V.6.0 - комплект платени иначе скинове за Samplitude

Нямам усещане, че съм се минал :)

Life sucks. Make it swallow.

#20 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6866 Мнения:

Публикувано 08 декември 2017 - 21:20

И аз се възползах от намаленията и си взех xDrummer:

ai_drum-3.jpg?rev=@@hash

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#21 Demiurg

Demiurg

Пилот на Валяк

• VIP listed
  • PipPipPipPipPip
  • 1105 Мнения:
  • Инструмент:bass

Публикувано 05 януари 2018 - 18:13

Имам питане към притежателите на UA- плъгини - това, което купуваш, доживот ли работи, или лиценза ти важи за определен срок ?

Питам, защото наскоро пак седнах пред компа да записвам, и неприятно се изненадах от "вълнистите" - оказва се, че 20-тината плъгини, които съм си купувал от тях по разните намаления, са с изтекъл лиценз, който бил за една година !  И сега трябва да дам още пари, за да ми се поднови за още една година !

Признавам, не съм чел "дребния текст" в EULA- та или по сайта, но наистина никъде на видно място не съм забелязал нещо за времетраене на лиценза. Може и в мен да е грешката, да не съм забелязал, че не купувам плъгина, а го "наемам" за някакъв срок, пък аз покрай работата си тия неща с рентала на софт хич не ги обичам... остана един такъв неприятен вкус в устата, което ми попречи да им дам пак пари.

Та така де, обмислям смяна на хардуера, и покрай това да питам.

-------------------------

И за да съм по темата - още минала (вече - по- миналата) година си купих на намаление EZDrummer2, ама чак тия дни го разцъках !  Голям кеф !  Взех и три библиотеки мидита от разни екстремни барабанисти - лудница !

Този пост е редактиран от Demiurg: 05 януари 2018 - 18:15

As the Aeons Burn

Here and Now

----------------------

Ibanez SR506
Schecter Hellraiser V (Seymour Duncan Basslines pickups)
Avalon U5, Jim Dunlop MXR M80, M87, Vovox cable

#22 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6866 Мнения:

Публикувано 06 януари 2018 - 10:31

^ Няма ограничения. Те по-скоро са вързани за хардуера. Можеш да ги ползваш само с UA звукови карти или акселератори. Те през определено време (не знам колко точно, мисля, че през около 10 години) правят нови плъгини, нова серия, която работи с нова серия хардуер. И тогава старите си бачкат със това, което си имаш, но ако искаш новите, трябва хем да си ги куиш, хем да си купиш и новия хардуер.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни