Към съдържанието

Снимка

ФУКНЯ за софтуер, придобит напоследък (лицензиран!)

• Please log in to reply
19 отговора на тази тема

#1 visiondann

visiondann

Owner at DANN Studio & Studio Two

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:
  • Инструмент:guitar, voice, piano

Публикувано 09 март 2016 - 19:10

Тук всеки може да се похвали, със софтуер, който е ЗАКУПИЛ или придобил легално напоследък (от промоции или като подарък от производител или дилър/дистрибутор).

За всички (предполагам) ще е полезна подобна информация.

... It's refreshing to see someone putting an emotional investment in their playing instead of the only priority being able to play some dreadful sweep picking lick faster than Joe Blow on the next channel ... The primary target to attain success is to never forget the fact that soul and quality phrasing are the most important element in playing! ...

... It doesn’t matter how good your mix sounds sonically if it’s relatively boring to listen to musically ...

... That effort on the part of people we are led to believe are pop music's best and brightest and the expenditure of so many thousands of dollars should result in a song of such utterly mind-numbing mediocrity is quite extraordinary ...

#2 visiondann

visiondann

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

Публикувано 09 март 2016 - 19:15

Наскоро получих като подарък от сайт, за който не си спомням, два плъгина на Eventide:

Eventide UltraReverb

UltraReverb-e-large.jpg

и Eventide UltraChannel

ultrachannel-47.gif

Казвайте, моля, ако някъде в момента има текуща промоция, за да могат повече съфорумци да се възползват своевременно.

Благодаря предварително от името на всички, които биха били заинтересовани!

Този пост е редактиран от visiondann: 09 март 2016 - 19:15

... It's refreshing to see someone putting an emotional investment in their playing instead of the only priority being able to play some dreadful sweep picking lick faster than Joe Blow on the next channel ... The primary target to attain success is to never forget the fact that soul and quality phrasing are the most important element in playing! ...

... It doesn’t matter how good your mix sounds sonically if it’s relatively boring to listen to musically ...

... That effort on the part of people we are led to believe are pop music's best and brightest and the expenditure of so many thousands of dollars should result in a song of such utterly mind-numbing mediocrity is quite extraordinary ...

#3 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6832 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 10 март 2016 - 08:33

Поздравления за темата, от много отдавна искам да направя такава но ме е страх, че ще се напълни със торент герои. Да видим как ще тръгне.

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#4 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1605 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Поялник, Тирбушон

Публикувано 15 март 2016 - 18:52

Момчета, за мен най-голямото попадение след откриването на топлата вода и колелото :)

Софта се казва Duet Display. Модула за Мак и PC е безплатен, за Ipad е 9,99 Евро.

Разширява екрана, и което е най-важното, поне за Кюбейз приема новия екран с тъчскрийн функция и примерно можеш да си закараш на Ipad-а напълно функционален миксер !

Връзва се с кабел (USB) което значи нулева латенция, приема и ретина дисплеите :)

IMG_3946.jpg

IMG_3947.jpg

FRONT.jpg

#5 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6832 Мнения:

Публикувано 15 март 2016 - 21:34

^ Споделям!!! Обаче малко ми лагва на мен.

Да не съм пак офтопик, да се похваля и аз.

Voice Jam Studio:

VJSphone-padsmaller.jpg

Voice Rack FX:

vrfxv2.png?format=png8&width=768

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#6 visiondann

visiondann

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

Публикувано 16 март 2016 - 03:19

Честито, пичове!

Ей това беше на прИмоция преди две седмица-две и нямаше как ... :)

eventide_blackhole.jpg

#7 doc

doc

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 93 Мнения:
  • Инструмент:Keys

Публикувано 16 март 2016 - 14:43

Pure Synth® Platinum for UVI Workstation

Control.png

Много гъвкав и комплексен синт/ромплер и много добър звук. Взех на промоция на black friday и съм много доволен.

Същото мога да кажа и за Neo Soul Keys също за Uvi.

#8 synchu

synchu

Sandman The Dreamcatcher

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6918 Мнения:
  • Инструмент:Не свиря-само зяпам тук:D

Публикувано 16 март 2016 - 15:57

Много, много добър компресор (или по-скоро 3 варианта Mk1, Mk2, Mk3), който може да се каже е на постоянна промоция с цена от 24 евро за момента.

Силно препоръчвам.

MJUC - variable-tube* compressor

http://www.klanghelm.com/MJUC.php

MJUC1.jpg

"Guitar is the easiest instrument in the World to play badly" - Andres Segovia
"Если долго смотреть на луну, можно стать идиотом" - Ген.Иволгин, Михалыч
Patience, n. A minor form of despair, disguised as a virtue...it's kind of ironic that good health is merely the slowest possible rate at which one can die
Most(not all, with the advent of CMI's) musical instruments, and the poor bastards cursed with playing them, are integrated human controlled sound pressure transduction systems...
The tone is 62.5% the player, 33.456% the amp, 3.88699% engineering skill and 2.48827789749% down to whether venus is in capricorn and a dwarven-goblin-fish-monster walks counter clockwise around a mandrake root at midnight...
"The misinformation on this site is really approaching legendary proportions."
http://soundcloud.com/synchu май беше

#9 Telerig

Telerig

когато не съм тук ме няма

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2110 Мнения:
  • Инструмент:LTD

Публикувано 16 март 2016 - 18:00

Ауу това с дует дисплея кефи много - ще го тествам че този кюбейс ме побърква, не мога да си изкарам миксера на отделен дисплей...а иначе съм фен на всичко на Клангхелм!

#10 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1605 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Поялник, Тирбушон

Публикувано 16 март 2016 - 20:22

^При мен няма никаква латенция. Оказва се че вече има и нормални USB тъчскрийн монитори 13 и 15 инча. Проучвам темата :)

Този пост е редактиран от jabs: 16 март 2016 - 20:22

FRONT.jpg

#11 enuffZnuff

enuffZnuff

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 500 Мнения:
  • Инструмент:барабани

Публикувано 17 март 2016 - 13:59

Тази функция, която изпълнява Duet display  , доколкото разбрах от видео демонстрациите в нета  е  приложима ако използваш програма, която не предлага  софтуерен контролер. Аз използвам Logic и към него има такъв, а  разтягането на DAW екрана на два монитора е безпроблемно от настройките на видео картата на Мак .

Този пост е редактиран от enuffZnuff: 17 март 2016 - 14:00

#12 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6832 Мнения:

Публикувано 17 март 2016 - 15:00

^ Ако имаш 2 монитора не ти трябва. Макар,че това ще дойде като трети и пак си е далавера например да покажеш контролния панел на звуковата ти карта. Аз така го ползвам с Лоджик.
Далаверата на това приложение, е че може да мърдаш фейдърите директно от айпада. Което за други програми, си е доста полезно.

#13 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6832 Мнения:

Публикувано 26 юни 2016 - 17:54

api_gui_hq.jpg

Хванах лятното намаление в UA. :)

Отдавна го дебна.

#14 visiondann

visiondann

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

Публикувано 26 юни 2016 - 19:58

^Супер! Аз ползвам Уейв-ските аналози на същите :) Много яко!

#15 Telerig

Telerig

когато не съм тук ме няма

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2110 Мнения:
  • Инструмент:LTD

Публикувано 26 юни 2016 - 20:56

Хехех и аз го грабнах веднага - няма мърдане дебна го от предното намаление. :) Грабнах и сребърния маршал и до там с парите. :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни