Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ за софтуер, придобит напоследък (лицензиран!)


Jordan_J

Recommended Posts

Не, трябва ти техен хардуер. Инаече имат плъгини за про туулс. Ако си решил да пазаруваш и не бързаш изчакай към края на годината излизат интересни оферти. То и в момента има ама остават няколко дни.

http://www.uaudio.com/promotions.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Намалението на Samplitude  е удължено до 20 декември. Не издържах и им дадох 260 лева :)

Срещу тях получих серийни номера за:

1 Samplitude Prox3 Suite

2 Spectra Layers Pro 4

3 Sound Forge 11

4 iZotope Mastering & Repair Suite

5 Celemony Melodyne Essentials

6 Birdline Platinum Pack V.6.0 - комплект платени иначе скинове за Samplitude

 

Нямам усещане, че съм се минал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

   Имам питане към притежателите на UA- плъгини - това, което купуваш, доживот ли работи, или лиценза ти важи за определен срок ?

 

Питам, защото наскоро пак седнах пред компа да записвам, и неприятно се изненадах от "вълнистите" - оказва се, че 20-тината плъгини, които съм си купувал от тях по разните намаления, са с изтекъл лиценз, който бил за една година !  И сега трябва да дам още пари, за да ми се поднови за още една година !

  Признавам, не съм чел "дребния текст" в EULA- та или по сайта, но наистина никъде на видно място не съм забелязал нещо за времетраене на лиценза. Може и в мен да е грешката, да не съм забелязал, че не купувам плъгина, а го "наемам" за някакъв срок, пък аз покрай работата си тия неща с рентала на софт хич не ги обичам... остана един такъв неприятен вкус в устата, което ми попречи да им дам пак пари.

  Та така де, обмислям смяна на хардуера, и покрай това да питам.

 

-------------------------

  И за да съм по темата - още минала (вече - по- миналата) година си купих на намаление EZDrummer2, ама чак тия дни го разцъках !  Голям кеф !  Взех и три библиотеки мидита от разни екстремни барабанисти - лудница !

Редактирано от Demiurg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Няма ограничения. Те по-скоро са вързани за хардуера. Можеш да ги ползваш само с UA звукови карти или акселератори. Те през определено време (не знам колко точно, мисля, че през около 10 години) правят нови плъгини, нова серия, която работи с нова серия хардуер. И тогава старите си бачкат със това, което си имаш, но ако искаш новите, трябва хем да си ги куиш, хем да си купиш и новия хардуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Нищо особено, но все пак: NanoStudio. От изпробваните 15-20 iOS софта май само този става за управление от МИДИ контролер и по-точно за свирене на живо с дръм пад.

 

Още не съм го донагласил, че 3 месеца се мотках с пазаруването на нов ССК кабел (един път не дойде, а втория път беше откраднат и получих само опаковката), тъй като заради гейщините на Apple старият спря да бачка с 10.3 ъпдейта. :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

След доста тестове на амп симулации като TH3, Positive Grid , Apllitube 4, Guirat Rig. и пр и пр, наи-накрая направих своя избор в лицето на Plugin Alliance , на уникална промоция. В крайна сметка получих следното:

ENGL E646 VS
ENGL E765 RT

Brainworx bx_megadual

 

Цената е уникална, 3 плъгина , всеки по отделно срува 149 долара, на цената на един плюс таксите за Европа! Промоцията е валидна до днес!

Редактирано от apoplexia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.