Jump to content
Българският форум за музиканти

Поръчки от Thomann.de


Kikata

Recommended Posts

За 17 кг ми взеха 30 евро, което е приемливо.

От друга страна, масово доставките от Германия за България се извършват с камиони - три пъти седмично от Нюрнберг до София в държавната поща и DHL. Поръчвал съм обувки, доставка за 5 евро с камион. Пристига за 3 - 4 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчвал съм през Musicworld, много пъти и никога не съм имал проблем.Единственото лошо е чакането,но нямам спешна работа,така че ме устройва чакането и доставката.

Магазин си имат

 

https://www.google.com/maps/@49.801894,10.7316943,4152m/data=!3m1!1e3

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз редовно поръчвам през Musicworld и никога не съм имал проблеми. Включително за по-малки суми от по 200-300 евро. :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от MMG ми отговориха следното :

Правим поръчки към Томан в началото на всеки месец. Обикновено нещата пристигат около 20-то число на месеца.
Няма изискване за минимална поръчка. Цената е тази, която е в немската версия на магазина, без оскъпяване за доставка.
При поръчка е желателно да платиш част от сумата авансово.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не поръчайте през musicworld. 

- повече от един месец чаках тях

- специално посочих, че ще платя с карта и по никакъв друг начин. Отивам в магазин, те нямат никакъв ПОС терминал. Нямат представа, какви поръчани стоки на каква цена са, броят ги на хартия. Абсолютно непрофессионално. Ходих там в продолжение на 2 седмици, чаках "всеки ден да им поставят ПОС терминал", накрая оставих ги с техните проблеми, и взех каквото исках директно от томанн. Интересно че транспорта беше напълно безплатен, с UPS (поръчка беше над 800лв).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

сори, че събуждам стара тема. Но ми изкочи сайта - musikexport и ми се стори доста шейди. Някой да е купувал от там? Има някой доста по-ниски цени и ми е странно просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.