Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко струва това?


aux

Recommended Posts

Здравейте,

Видях, че има раздели купувам/продавам, в които обаче не може да се публикува свободно мнение, защото са с информативен характер, както разбирам.Опитах се да пиша лично съобщение до администратор, но или не намирам този бутон или просто го няма и затова реших да попитам тук.


Работата е там, че имам йоника и платка/електроника/ за друга йоника, които не ми трябват и бих желал да ги продам, но не знам какво им е стойността и затова реших да потърся компетентно мнение.Това е и причина да не публикувам директно в базар.музикант.орг обява, просто защото не знам колко струва.

Моля да ме ориентирате каква е стойността на въпросната йоника и платката/електрониката/ на другата йоника, ако въобще имат някаква стойност.

 

Приложени са снимки.
На два от клавишите, както се вижда от снимките са се разместили гуимичките отдолу, но доколкото разбрах са оправени и работи.
 

8646086C.jpg8646083B.jpg8646088O.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре ще се ориентирате за цената, като пуснете продукта на търг в базара. Който каквото и да разправя, едно нещо струва толкова, колкото някой е готов да плати за него. За това е направен и базара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=59mlUpzQXQ0

 

http://nwct.craigslist.org/msg/5418282357.html

 

Цена около 100лв.

 

Освен ако няма някаква сантиментална или рядка стойност, за която не съм разбрал.

 

Адаптер има ли? Можеш ли да го тестваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, този продукт ще се продаде много трудно, на каквато и да е цена. Пробвай с търга, дано някой ме опровергае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.