Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте да намерим малко клавиристи :-)


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А пък ако се намери и някой свободен клавирист(ка) на който да му се свири стойностна авторска музика и кавъри по клубовете - ще го черпя много бири :-)

Колкото се разберем ;):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраво другари!

Ето ме и мене, на 4 почнах да свиря на клавишни,ама като станах на 13 заради техникума спрях. Сега искам да си намеря някакво книжле с теорийка, разни ганички и т.н., абе да си обогатя културата. Като малък свирех на акордеон в детската музикална школа на "Кремиковци" (не се смейте:))) :lol: Това което се опитвам да кажа е че си издирвам някакви самоучители ли...де да знам как да го нарека....ако някой има инфо за тва, чакам отговори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл :-)

Имаш странен ник за клавирист ама карай :-)

Аз ще почна да изпитвам вече клавиристите и тогава ще черпя ;-)

Моля те пусни какво търсиш в отделна тема, че тази е за друго.

Благодаря ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брой ме и мене :headbang: имам завършено средно специалност пиано...макар, че съм далече от идеята, че съм добър...иначе все ощр практикувам по малко като се наложи за някой от проектите ми

http://lnp.qn.com

има песни,в които всички keys са мое дело,но определено няма да ти дадат много ясна представа за какво ставам (някога преди много години пробвахме и с Митко Налбантов да свирим у нас...той с неговата китара, а аз на акустичното пиано - ееех спомени ) :cheers:

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брой ме и мене :D имам завършено средно специалност пиано...макар, че съм далече от идеята, че съм добър...иначе все ощр практикувам по малко като се наложи за някой от проектите ми

http://lnp.qn.com

има песни,в които всички keys са мое дело,но определено няма да ти дадат много ясна представа за какво ставам (някога преди много години пробвахме и с Митко Налбантов да свирим у нас...той с неговата китара, а аз на акустичното пиано - ееех спомени  ) :D

eeeeeeeeeee :violin: :guitar: :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и аз сега да си кажа,че търся сериозен клавирист от Сф предимно за авторска музика и за кавъри малко де aide :D

 

"Lylith" е групата

 

пишете,ако има желаещи

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре заварила!Само да не ме оплюете и мен,че съм САМО китарист.Китарата е първата любов(вече 17 години връзка),пианото е втората-изстраданата(докато си го купя,ама пък какво уцелих-уникат от 1883!!!)и продължава десетина години,че и повече май...Сега сериозно:по въпроса с авторската музика-писала съм такава за няколко пиеси,предимно на пиано.От време на време се събирам с разни "групари" уж "за малко помощ тука с едни хармонии",става така, че им избацвам по 5-6 парчета, плюс китарните части и вокалната партия(или партии) и...Мързел,брате-окапва им ентусиазмът,като се започне сериозното свирене или пък ме разчекват и да карам интрото на акустичната,и клавира после да държа,че и да пея.Не ,че не се получава,ама...Та така:това е много накратко казано(че надълго си трябва на живо да е).

 

P.S.:Чакам си бирата(а защо не и направо касата,като си толкова щедър)-студена и зелана,моля!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.