Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с какъв инструмент свири!


Jigsaw

Recommended Posts

Ето и моя скромен, но китен дрънгулник:

щрак

П.С.

Анонимният отговор в началото на темата бе от моя милост, преди да се "регна" тук, така че вече има изглед към гореспоменатата олд скуул цепеничка :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта секира пък е Conklin Groove Tools 7.

Тук можете да я видите:

GT7

Става въпрос за червената.

!!!! аргх !!!!

БРавос slayer fox! ;)

просто нийямам думи!

 

btw, само така ми се струва, или всички conklin-и са с абсолютно плосък фингърборд(без радиус), вкл. и китарите ?!?

удобно ли е свиренето така? (особено с такъв Огромен гриф ?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е удобно, имам три баса които нямат радиус и съм ОК ;)

 

Warwick също правят доста модели така, не знам дали са всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моя скромен, но китен дрънгулник:

щрак

П.С.

Анонимният отговор в началото на темата бе от моя милост, преди да се "регна" тук, така че вече има изглед към гореспоменатата олд скуул цепеничка :lol:

Горката Кремонка! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моя скромен, но китен дрънгулник:

щрак

П.С.

Анонимният отговор в началото на темата бе от моя милост, преди да се "регна" тук, така че вече има изглед към гореспоменатата олд скуул цепеничка ;)

Горката Кремонка! ;)

Горка беше преди! След като мина през ръчонките ми и тез на чичко Давидофф, се поосвежи малко:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Conklin-а ми е супер удобен. Не го очаквах това. Още като го фанах за първи път си казах : "Ааа, ще се свири. Тряа само да свикна" :guitar:

Яка дъска!

А за хубав усилвател не останаха пари. Включвам го към уредбата. Вече повече от 3 години права така и сичко е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Epiphone by Gibson една бяла тупалка такава хич не знам къф модел, и една Кремонка генетично модифицирана, малко дрънчи но е готина. Вади як звук в усилвател а и то само пръчката е казанлъшка, другото е от мен. Малко алхимия положение-пичовете са правили злато без злато, а аз от Кремона-бас китара.**********Wicked баса ти е убийствен!!!**********PUNK'S NOT DEAD!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте щастливци! Аз свиря с "Jolana". супер стар бас взех го 2-ра ръка от джаз-а! Ключовете се вартят трудно :) . Тона не работи :) . с най-късия гриф който съм виждал е и има pick-up! ;)

К'во да ви кажа.......

Надявам се обаче да си взема "SUB musicman" има един такъв във фактора, много ме изкефи. Ама това ще стане след 7-8 месеца ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SUB MusicMan, ама на OLP :)

 

Щото един такъв бас на MusicMan (собственост на Ernie Ball) е 4-цифрена сума в зелено :)

 

П.С. Случайно приятелката ти да учи в СМГ и да се казва Марина ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.meatexz.com/cheesyguitars/jolana_diamant.html Ето го!

Уникалния ми бассс :)

Самоче моя е пембен на цвят :)

Angermeans, да.............фомално............ а ти кой си!?!?..............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.