Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с какъв инструмент свири!


Jigsaw

Recommended Posts

И аз имам един Roadster на ~30 години. Някои хора тук даже го познават отблизо :unsure: . Да не ми мине котка път, но ако всичко е по план, до месец ще пусна снимка след facelifting, tuning и пр. Ще гледам да си оправдае името - roadster :P

Ще си го оправдае - стига да не се исдевателства много върху него :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Btw. след ровене из и-нет преди време установих че roadstEr i roadstAr са два доста различни модела на ibz...

Така е :)

Но това за което говоря аз е RoadstAr II i изглежда (т.е. изглеждаше след доста tuning) по този начин :http://img78.photobucket.com/albums/v239/badgerguy/IbanezRS2.jpg

Това което му беше правено е - промяна на формата на тялото (доста по-фина и лека) смяна на адаптерите и електрониката - от пасивен на активен с два дълги адаптера ЕМG ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера взех един Ibanez оригинален японски, за концерта в сряда и съм адски доволен от него!

Какъв е - Roadstar?

И моя беше японски :headbang:

Roadstar II e!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп-а, извинявам се, моя грешка, не знаех че са два модела.

Martinez, а имаш ли снимка на която да се вижда как изглежда сега? Just curious :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп-а, извинявам се, моя грешка, не знаех че са два модела.

Martinez, а имаш ли снимка на която да се вижда как изглежда сега? Just curious :headbang:

Да, ще се поразровя и ще кача една :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Roadstar II e!

Слонова кост? с един голям адаптер отзад, пасивен :headbang:? Би трябвало да е същия като моя. Виж линка малко по-горе

Редактирано от Martinez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Roadstar II e!

Слонова кост? с един голям адаптер отзад, пасивен :headbang:? Би трябвало да е същия като моя. Виж линка малко по-горе

 

http://www.bgphoto.net/photos/79/o632460701205312500.jpg

 

Ей тука изотзадзе се забелязва този бас! Да уточня: това, което държи баса съм аз :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Аз пък си дробя с един направен от нормален на левичарски бас Кремона ;) Също така върху него има и моя signature окраса направена от изолирбанд и, разбира се, класическите ключове десетолевки =)) Единствения минус е, че единия адаптер нещо се отказа от живота наскоро.. :godbless:

Eто я и машината - http://www.album.bg/rosko_/images/4459607/

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За изтеклото време от откриването на тази тема доста от колегите си купиха качествени инструменти и оборудване. Това говори,че музиката в Бг се развива,има хора,които се занимават с това. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свиря с Yamaha RBX 375 и съм доста доволен особено с Ampeg B-115 от 74-та (транзистор) и си мисля да сменя адаптерите,

защото дървото на баса е доста добро, и мисля, че няма да се наложи да си купувам нов скоро! :)Пожелавам на всички да имат, това което искат, защото по-добро от щастлив басист няма! :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми...аз с кво да се похваля...Единия ми бас е некъв правен,но доста стабиларка с активна електроника,3band EQ и тн...Другия ми е Cort Action V...Много приятна 5 струнна машина:):blush::oops::virtuoz::ok::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.warwick.de/modules/produkte/pro...14428&cl=EN

 

ей на такъв звяр само че 5 стуни, активни адаптери и електроника и е малко по-тъмен на цвят (не знам що тъй, а е същия финиш, то и без това по-тъмно кафяв е по яко ) :icon_shithappens:

 

иначе преди Уаруика: Стаг 5 струнен фюжън,а преди стага КРЕМОНА цигулко-подобна полуакустична дъска която настроивах по 2 часа и все фалшива стоеше :greenangel: то не че тогава много ме интересуваше да ли съм фалшив аз гледах да натискам там по праговете, че да ми свикват пръстите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ми аз сега ше си зимам нов Stagg Bass един кафяв - никои да не се смее ! тва ми е първия бас ! аз преди исках или да си зема една китара Les Paul (тва преди да видя цените де..) или J5 Stratocaster aма поради финансови проблеми (кои ще е тоя изрод с толкова пари) ( ако има някои да не се обижда :help: ) не се получиха нещата с китарите затва минах на Бас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 ден след това мисля, че е малко по-добре, без да съм го пипал. само да поясня - настроен на сол значи на сол-ре-ла-ми-си. може би просто съм параноичен, инструмента си е добър, за хеви метъл (каквото свиря) си е перфектен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.