Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с какъв инструмент свири!


Jigsaw

Recommended Posts

Ако въобще се появи някой басист във този форум, нека сподели с какъв инструмент свири! Аз лично свиря с четири струнен Пълдин, ръчно превърнат във фретлес. Общо взето кочина, но пък съм силно привързан към нея, защото толкова труд съм хвърлил, за да прозвучи като хората, че никога не бих я продал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента свиря на един фретлес бас, правен по поръчка, но за жалост в БГ. Има големи предимкства но и недостатъци. Ще се опитам да постна снимки 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ibanez GSR 200 само защото ми трябва бас китара за домашните ми записи и това не е ниакак зле за тази цел дори и нещо повече.Ако все пак си намеря някой да ме освободи от тази отговорност(бас партиите) ще съм по-доволен!http://www.ibanezguitars.co.uk/acatalog/GSR_200.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

моя бас е правен щот съм левичар

иначе ето снимки ;)

http://nikifena.data.bg/snimki/My%20Bass%20Guitar/

сори ама са по мегабайт и повече на парче :)

 

скоро трябва да му направя по-яки снимки, че тези не ме кефят ;)

ПС: много си обичам баса дейба.

ПС2: аре да ми е честит първия пост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя също е правен(и то от мен :headbang:) Доста си е приличен, но скоро мисля да му сменям електрониката(която в момента е един доста мизерен humbucker)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

,no na koito squier mu e samo nadpisa i dyrvoto po nego.drugoto e vsi4ko praveno.slojih mu edno piezo bridge04e otzad i sq e ludnicata pulna.dyrja si na tqloto,6toto e sravnitelno leko,a az po4ti vseki den go raznasqm i na grifa,koito e prav,meki4uk i super udoben.poziciite sa praveni ot pepi davidov,kakto i purvona4alnite korekcii za dugata na grifa.

i sq iskam da uprekna tezi,koito mislqt squierite za bokluci,6toto ima dosta takiva.do golqma stepen te ne sa pravi,6toto vse pak tova malko ili mnogo si e fender,puk i tuk v bg idvat gadnite squieri-kitaiskite i affiniti seriite.edin squier standartna seriq e razbiva4ka(e pak zavisi):primeri-bassista na lora e zapisval albuma sys squier(koito e merakliq neka 4ue kak zvu4i toi),a i shakira v edin ot klipovete si se poqvqva s kitara squier(pak kazvam-standart seriite),s koqto li4no sum q gledal i na koncert.

ta ot nai-evtinite instrumenti squiera e za predpo4itane,ne 4e stagg ili appolo(specialno imat mn.good jazz bass) sa lo6i za parite si...

ta li4en syvet-ako imate nedostaty4no kinti za naistina hubav bass si kupete squier i vkaraite malko parici za nego i po4ti vsi4ko,s izklu4enie na istinski perfektniqt zvuk e nalice za edno pritno jam-4e

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото Никифена се забравям да те питам кой ти е правил баса? (мнооого добър бас) :lol:

а p-адаптера е MEC доколкото виждам? като тези които слагат в warwick-ите?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то е правено от един приятел,които в момента не е в бг-то и понеже ми е от приятел......платих му символи4ни4ко за труда и материала...

 

ако иска6 даи маил да ти пратя некво трак4е да 4уеш как звучи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.