Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ за акустична китара


StoyanStoyanov

Recommended Posts

Здравейте колеги нуждая се от вашата помощ тъй като се двоумя между 2 китари едната е

Ibanez V50,а другата е ARIA AFN-15

И двете са на една цена,но не разбирам кои материали са по-добри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при тези "китари" няма защо да се притесняваш за материалите..... и на 2те не стават ....

ако няма кой да ти помогне в избора(дали е вярна, не е крива и т.н.) и ако нямаш предпочитания за марката ....

избери си тази която ти харесва повече на цвят - натурална, черна или каквато друга ти хване окото....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма разлика с горните 2 .....

за под 300-400 лв ще получиш китара на която да започнеш .... в последствие ще разбереш(ако имаш търпение да се учиш), че е с достаКусури

 

може да дадеш 250лв и да получиш китара за 150лв , но на която да има име на "известен" производител - Ibanez, Fender etc.

 

ако искаш да вземеш нещо сносно за начало гледай да е поне с масивнаГорнаДъска и хубав "сетъп" (екшън, интонация, да няма "драскащи" прагчета, гадни ключове...... и т.н.)

не на последно място трябва да ти  харесва и да ти е удобна ----- като я видиш да имаш желанието винаги да я взимаш!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета,ще взема ibanez v50 тъй като за 200 лв. получваш китара,калъф,перца,тунер,колан.Мисля че разтоянието на струните от грифа ще е стандартен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря аз я поръчах от икономов надявам се всичко да е нормално с китарата

Еми от Икономов имам вече 2 китари, като цяло ок е пича. Не е и кожодер. Отделно пък и си ги сет-ъпва някой от тях тук на място.

А и за съвети винаги е насреща (включително и той освен персонала).

Да кажеш дали си доволен, че и аз в началото гледах един V50, ама в последствие реших да събера повечко пари за нещо по-сносно.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,събота ще ми я доставят,казаха ми че предварително ще прегледат инструмента за дефект по него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.