Jump to content
Българският форум за музиканти

Ляв кардан


Recommended Posts

Благодаря за информацията на imperor , а случайно другите марки като SONOR i Pearl да правят леви карданчета . Линка който ми даде simon не на мерих Кобрата :recourse: , но им писах маил :) Ако някой може да даде някаква информация нека остай линк или малко инфо. Благодаря предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност поръчай си педал направо от Томан,защото,ако тръгнеш да си изписваш от БГ ще стане дълга и широка и ще ти излезе по-скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

drummer_93 най вероятно така ще стане.Аз имам познати в Германия които ми казаха че Томан е една от най сериозните фирми за инструменти в Германия .Имат доставка в БГ до един месец ,като земат някакви пари за транспорта до БГ :Pp~

Редактирано от visorski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Пратиха ми го по FedEx и митническите разходи бяха около 60 лева (това преди около 3 години). По-важното е, ако намериш човек да ти го изпрати, той там да го отвори, да разкъса пликчетата за допълнителните чаркове и да го прати като втора употреба, за да са по-малко разходите.........

 

Какво значи това втора употреба?!!? че ми стана итересно пратила ти ги е като вторични суровини ли или педала е втора употреба купен? Между другото FedEx и UPS са възможно най-скъпите пощи в US.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Пратиха ми го по FedEx и митническите разходи бяха около 60 лева (това преди около 3 години). По-важното е, ако намериш човек да ти го изпрати, той там да го отвори, да разкъса пликчетата за допълнителните чаркове и да го прати като втора употреба, за да са по-малко разходите.........

 

Какво значи това втора употреба?!!? че ми стана итересно пратила ти ги е като вторични суровини ли или педала е втора употреба купен? Между другото FedEx и UPS са възможно най-скъпите пощи в US.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drummer_93 отново благодаря.Аз се спрях на SONOR-а от 194 евро много изгоден ми се струва пук и за тез пари мисля че по добро неможе да се намери :punk_guitar: В момента се ровя точно как става плаштането и ми се струва много мо по доре да го порачам от Томан отколкото да се занимавам с простотии в БГ от рода на динакорд и.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези барабанисти които се интересуват от левите кардани и конкретно за Iron Cobrata която обсуждахме по горе в магазина в Благоевград са имали 3 от този модел.В момента предлагат Iron Cobra HP900PTW като този модел е пригоден да се обраща и в ляво.Цената мо е 698лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ви светна за един магазин, аз оттука пазаря http://www.musik-schmidt.de/osc-schmidt/ca.../drums-c-9.html

 

Работата става, като се преведат парите на банковата сметка на магазина, трябва ти просто банкова сметка. В момента, в който те получат парите, пращат стоката. Много е лесно. Ако искате пишете и предварително един майл на магазина и ще ви обяснят ако нещо не е ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате,трябва да имаш кредитна карта за да поръчваш от Томан,а и от интернет магазините въобще...

 

Май не е точно така :D, цитат от сайта на thomann:

Bank transfer:

You make a transfer directly from your account holding bank. They will ask your for the Iban and Swift Code, all this information is provided by us here at Thomann. Some banks will apply a charge to transfer money across to us here in Germany, so please check beforehand. Normally when choosing this method we are also able to provide a small discount! (orders must exceed 1000 Euros to qualify for further discount)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Искам да попитам понеже тук има много потребители,порачах си ляв кардан на SONOR от www.thomann.de . Преведох парите и те ми изпратиха потвардителен смс ,че изпраштат колета кум БГ , а срока за доставката който те ми дадоха мина а не съм получил нищо.Имали някои който е пазарувал от thomann.de ако може да ми даде малко инфо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.