Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ при избор на барабани


Recommended Posts

Привет, колеги ! :) Разполагам със скромен бюджет от 2000 макс 2500 лв.

 

Чудя се кой от тези комплекти да си купя ?

 

http://rockshock.eu/barabani/akustichni-barabani-bg/tama-sk62hzbns-tsm-bg.html?mfp=price[999,2047],stock_status[7]

 

http://www.musicworld.bg/bg/c_2956/i_54014/Mapex_AR628S_WT_bundle.html

 

или 

 

http://musicdivision.bg/%D0%A3%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8-drums/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B8-drum-sets/odery-drumset-eyedentity-series-eye122-bi-tb

 

офертата за Mapex е доста примамлкива, но не съм убеден, че това е най-добрия инструмент за бюджета с който разполагам...

 

Ще се радвам на професионални мнения!

 

Благодаря ви предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих взел мапекс, защото при тамата са смесили качествено с некачествено дърво. При мапекса и двете дървета са хубави. Ордерито не е лошо, но ако свириш метъл или рок, мисля че не са подходящи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MAPEX -100% !!!

За тази цена получаваш качествен сет от 6 части (при Odery са 5) и хардуеър за около 1000лв.

Корпусите по нищо не отстъпват на другите,дори предполагам са по-добри от тези на TAMA,

заради по-добрата комбинация от дърво.

Моделът на ТАМА е от по-евтините,а цената е такава заради марката.

 

....благодарение на подобни "намирисващи" оферти се сдобих с доста качествени неща на

достъпна цена :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мапекса изглежда доста апетитно наистина. Свирил съм на този педал и е доста добър, имам куфара за желязото и кефи също.

Тама не ми допада, че са с плитки томчета, но пък имат лети обръчи. B)

Одери са също яки, имам соло барабанче и доста ми харесва, бих казал повече от тези на Мапекс (на сходни цени).

 

Както винаги най-добре е да идеш и да пипнеш. Има и нещо друго освен параметрите на хартия, някой път ги усещаш просто джаджите че са "твоите". :)

 

П.П. Обърни внимание и на наличностите. Ако Мапекса могат да ти го докарат след месец-два, а на теб ти се свири непременно след ден и половина... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.