Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте колеги,бас китарист съм и свиря добре,търся действаща хард рок банда,която не се кълне само и единствено,в авторската музика...стилова насоченост-White Snake,Judas Priest,Kiss,Black Sabbath,Rainbow и т.н.Нямам нищо против авторската музика,но нека тя се вмъква постепенно,ненатрапчиво...примесена,с качествено изсвирени кавъри на любими банди...един ден,по естествен път,авторската музика,постепенно ще измести кавърите и тогава...идва...пълната заслужена наслада!

Facebook Chris Bass

Редактирано от gnarf655

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,бас китарист съм и свиря добре,търся действаща хард рок банда,която не се кълне само и единствено,в авторската музика...стилова насоченост-White Snake,Judas Priest,Kiss,Black Sabbath,Rainbow и т.н.Нямам нищо против авторската музика,но нека тя се вмъква постепенно,ненатрапчиво...примесена,с качествено изсвирени кавъри на любими банди...един ден,по естествен път,авторската музика,постепенно ще измести кавърите и тогава...идва...пълната заслужена наслада!

Facebook Chris Bass

Нека бъде Рок!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Ние сме 2ма китаристи и търсим барабани и бас. Сформираме група за кавъри и по натам авторско. Засега репертоара е Seek and destroy, for whom the Bell enter sandman, living after midnight, breaking the law, Ace of spades.

Отговори било то да ни отрежеш или ако си заинтересован.

Stenligofrenn@abv.bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Krisko_K
      Търсят се басист и барабанист за метъл група! 
      Изисквания:
      Дабсте от Шумен (или да имат възможност да идват за практис) 
      Между 15 и 19 годишни
      Да имат собствени инструмент
      И да са свестни пичове, естествено ;) 

• От solist
      Търся музиканти-съмишленици за производство на авторски песни в стил рок, бийт, хард рок и други. Критерий: МЕЛОДИЧНИ композиции. Отнася се за Варна. Необходими качества: идеализъм, вдъхновение и възможност за репетиции поне 2 пъти седмично. Без ограничение на възрастова граница - от 18 до 80 години. Композирам, пиша текстове, пея и свиря на ритъм китара и бас. Имам доста опит и в звукозаписа. Имам около 40 готови авторски песни. Който  приема да застане под това знаме - е добре дошъл за да поставим основите на една специфична музика в уникален град като Варна -  и това да е нещо по-различно. Девиз: Всичко е възможно, когато има екстремна доза вдъхновение и зелена светлина от Бога!
    • От hegemarth
      Здравейте! Наскоро се сетих за едни струни, които един приятел си беше купил. Попитах го, но той не помни какви са били, защото беше отдавна.
      Та, въпросните струни бяха с оплетка, а не намотка, както обикновените. Решил съм да си взема и аз едни, да ги пробвам, обаче не знам нито какъв модел се водят, нито марка. Ако някой знае и може да ме насочи, ще съм благодарен! :)
    • От viki_kitara
      Заповядайте на нашия китарен фестивал в гр. Силистра!
      Разгледайте сайта ни! 
      Гости ще бъдат Иван Лечев, Цветан Недялков, Веселин Койчев, Боян Дойчев, Николай Михайлов.
      Освен 4 концерта за 3 вечери, ще се проведат и 2 конкурса за електрическа и класическа китара!

http://dunavski-struni.com/bg/

Фестивал на китарата “Дунавски струни“ Силистра 2018 ще се проведе от 22-ри до 25-ти юни 2018 г. Организатори на събитието са Сдружение “Дунавски струни“ и Община Силистра.
      Фестивалът включва четири концерта, конкурс в две категории разделени на възрастови групи и майсторски класове.

• От SocialSatanism
      Ние сме двама квази-интелектуалци, единия се опитва да кряка докато мъчи китарата, другия е с раздвоение на музикалността между китарка и клавир. Търсим още двама псевдоинтелектуалци да дънят на бас и барабани. Свирим алтърнатив метъл, просто защото този етикет е най-общия, който съществува. Китарите са ни в дроп до (drop C), правим кавъри на Scars on Broadway и имаме цифра авторски.

За връзка: Дяни К., тел. 0885866691, fb: https://www.facebook.com/dyany.kurulenko

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.