Jump to content
Българският форум за музиканти

Такаааа.....зна4и....;)


Recommended Posts

За около 2500лв. , какви барабанки е прили4но да си взема? Нови4ки с 4инелите в тази сума:happy: Малко нагло, ма са тва са възможностите в този момент:happy:) Много благодаря на всеки, който ме просветли малко, бирата-от мен!!!!!!:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами пич във Пловдив в магазин Ямаха има нови барабани за 1200 кинта Ямаха стеич кастъм.със стоики със сичко без чинели разбира се.ако те устроива.то не само във Плд.предполагам във всеки магазин на Ямаха ще ги има.успех във търсенето :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yamaha Stage Custom - това е най-доброто,което можеш да вземеш за тези пари.Потърси си на старо с продълговатите машинки:happy:.Това е най-добрият модел на Стейдж Къстъм.Барабаните струват 1700 нови,а втора зависи за колко ги намериш.Чинели утиди в xxxx и си поръчай сет чинели Zildjian примерно А-къстъм и мисля,че ще се вместиш в тези парички.Ако не Динакорд са вносители на Пейст,препоръчвам ти алфа,иначе всякакво инфо за чинели можеш да немериш в темета боцната с карфичка горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yamaha Stage Custom - това е най-доброто,което можеш да вземеш за тези пари.Потърси си на старо с продълговатите машинки:happy:.Това е най-добрият модел на Стейдж Къстъм.Барабаните струват 1700 нови,а втора зависи за колко ги намериш.Чинели утиди в xxxx и си поръчай сет чинели Zildjian примерно А-къстъм и мисля,че ще се вместиш в тези парички.Ако не Динакорд са вносители на Пейст,препоръчвам ти алфа,иначе всякакво инфо за чинели можеш да немериш в темета боцната с карфичка горе.

аммм моделът с дългите машинки не е най-добрият на стейдж, незнам от къде имаш тази информация,моето мение че колкото по малко "желязо" има по корпуса толкова по добре :happy: нови не струват 1700 ? освен ако не се взима без ддс но не всеки купува така даже доста малък процент от хората могат да взимат без ддс. Сонор 2005 струва под 2000лв а е изцяло бреза, чинелите пайст алфа изобщо не си заслужават цената ,извинявай ама айде пристрастията ги остави за себе си. :happy: иначе бонзо се е снабдил с някакви З къстъм и мисля излизат по тънко от А къстъм,тия вече си заслужават но излизат доста солено

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моделът с дългите машинки е по-старият на този с късите:D иначе не знам да има разлика , примерно дървото да е по - лоша "реколта" :P

 

за 1200 нов Стейдж НЯМА :read:

 

чинелите Алфа ОПРЕДЕЛЕНО си заслужават парите и са доста добър среден клас чинели :read:

 

за 2500 си вземи нов сет Стейдж Къстъм за около 1700-1800 лева зависи от курсове- мурсове колко точно са в момента. с останалите си купувай добри серии чинели на старо от колеги музиканти, това е моя съвет :read:

 

за 800 лева ще спретнеш супер добър сет про или семи-про чинели на старо с добър фус, райд и два креша примерно.

 

не ти препоръчвам да си купуваш боклукчави нови чинели като сет защото са просто...боклукчави;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аммм моделът с дългите машинки не е най-добрият на стейдж, незнам от къде имаш тази информация,моето мение че колкото по малко "желязо" има по корпуса толкова по добре ;) нови не струват 1700 ? освен ако не се взима без ддс но не всеки купува така даже доста малък процент от хората могат да взимат без ддс. Сонор 2005 струва под 2000лв а е изцяло бреза, чинелите пайст алфа изобщо не си заслужават цената ,извинявай ама айде пристрастията ги остави за себе си. :D иначе бонзо се е снабдил с някакви З къстъм и мисля излизат по тънко от А къстъм,тия вече си заслужават но излизат доста солено

Незнам точно разликата,но звучат по-добре.По принцип този модел е от първите Стейдж Къстъми и е с много добре оцелена комбинация от дървета.В следствие се започва политика за не толкова добър Стейдж,защото никой няма да си купува по-висок клас барабани :D.Коко да сподели разликата между неговия(последен модел) и моят(с целите машинки).Кацко може също да сподели,ако си спомня как звучаха в студиото необработени.1762,8 лв. струва Stage Custom Advantage Noveau от Динакорд чисто нов,фюжън сета ;).Добре де, не ти ли харесаха крешовете ми как звучат и фуса и той:).Само райда ми е Z-custom, а китайчето K.Иначе алфа са най-читавите чинели,които можеш да си купи човек в рамките на 200инещо лв. парчето :).Райда ми струва нов 250$ от САЩ,но е с 20$ по-тънко от А-custom ;)

П.П.Ако на мен не ми вярвате за разликата в Стейдж Къстъма,мога да помоля Мишо да ви обесни :D :D

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.