Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте, надявам се да не съм събркал раздела. Искам да си закупя смесителния пулт LD-Systems LAX 8D от сайта на musicstore.de . Бих желал да споделите опит при поръчките от този магазин, как се извършват доставката и заплащането, възможна ли е поръчката през български посредник (както поръчваме от Thomann през MusicWorld) и изобщо всякакви подробности около процедурата. Благодаря предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябва посредник- обади се на Димитър Иванчев, той работи с тях. Иначе всичко си е нормално- на пощата на митницата, нищо, за което да се притесняваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динакорд ти внасят всичко от Томан. Плащаш цената, изписана на сайта. Малко се чака - в зависимост, кога им пътува стока към БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над 398 евро е безплатно, но все пак бих предпочел Динакорд, заради разправиите около гаранцията .Преди години се наложи да връщам нещо към Томан и всички разноски по обратния път бяха за моя сметка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" в Томан над 300 евра е безплатна доставката" , "Над 398 евро е безплатно". Това от скоро ли е така, миналата година април месец плащах 30 евро за доставка на продукт със стойност доста над това ;(

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за да не пускам нова тема ,чудя се кой да взема от тези двата, искам да има добри ефекти , добър преамп и usb. Посъветвайте ме , че немога да се реша сам:)

https://m.thomann.de/intl/allenheath_zed14.htm?i11l=en_GB%3AGB.EUR%3AGBP&o=7&ref=mrl_a_7&search=1453892527

https://m.thomann.de/intl/yamaha_mg12_xu.htm?i11l=en_GB%3AGB.EUR%3AGBP&ref=msg_a_2

В цената няма разлика но .... Ползвал съм Ямаха , но Аллен не !

Редактирано от LP1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между тези двата точно аз бих предпочел Ален. Което не означава, че Ямахите не стават, напротив тези новите модели са доста добри но предпочитам германското в точно този случай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Какво имаш предвид под "немско качество" ? Allen & Heath не е ли британска фирма?

 

Колкото до миксера, поръчах го от този магазин. Хората са коректни, пристигна за седмица.

Редактирано от Koobenot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста се хвалят производителите на Ямаха относно новия преамп който са вложили в тази серия миксери, обаче кои ли не си хвали неговото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рафо, и аз бих избрал Allen&Heath - най-органично ми звучат преампите им (не че Yamaha не са много  добри също). Просто Allen&Heath на мен лично ми допадат повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.