Jump to content
Българският форум за музиканти

Дигитално пиано


Анита

Recommended Posts

Здравейте!

Трябва ми помощ да избера дигитално пиано!Проблема е там,че аз събирам за това пиано а до сега съм събрала само 800-950лв.!!!!За това ако може да ми препоръчате някое дигитално пиано но да не е втора употреба.

Изискване:

Да има три педела

да не се пренастройва постоянно

И да има вход за слушалки

 

 

Благодаря,предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да намериш втора употреба за тези пари, погледни в базара. Аз намерих две за продан в друг саит: http://www.djvibes.org/forum/index.php?showtopic=126388

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Не беше нужно да пускаш темата десет пъти.

 

^ Тази и други обяви за пиана ги има в базара, просто трябва да идеш на категория "клавишни"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих скоро едно за 1000 лева от един магазин в пряка на Сливница.С три безполезни педала е, изкл. състейна, слушалки има, клавиатурата е приемлива. Звукът му е ужасен, но аз го ползвам само по миди. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,моя съвет е да събереш още малко пари и да вземеш нещо свестно.За всеки критериите са различни,аз  примерно бях свирил само на акустично много години и когато тръгнах да търся дигитално базовите модели на Клавинова въобще не ми харесаха.Говоря за серята CLP 320 и струваше едни 1400 евра преди 3 години,за мен минималното беше поне CLP340 или CLP370 със клавиaтура GH3,които отиваха на едни 2500-3000 евро ,просто имах търпене и ми излзе едно втора употреба 340 и съм с него 3 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.