Jump to content
Българският форум за музиканти

tefata98

Леми Килмистър почина на 70

Recommended Posts

RIP :(

Велик!   :recourse:  :unsure:

Една легенда никога не умира.....той остави много на нас. Преклон.

Ян Фрейзър Килмистър , известен като Леми, започва като роуди на Джими Хендрикс.

Свири в различни групи, най известната от които Хаукуинд.

Накрая основава своя собствена Бастърд, по късно прекръстена на Моторхед.

23 албума, доста песни, които ще се запомнят, вкл и съавторсво на Mama i'm comming home.

• Like 2

Филти животното,не с ли отиде преди повече от месец? А за Леми ,кво да кажа,освен почивай в мир,бях преди години на стадион Академик - лудница,закъсняха с половин час, да си допил ускито,според приятел от бекстейджа и после забиха със страшна сила стари рок парчета,после техните си хитове - е аз не съм бил в по - голямо настроение от концерт..

• Like 1

RIP

И аз бях на концерта в академик с билет за Мейдън :),но понеже те не дойдоха щото някой си беше счупил ръката отидох със същия билет на Моторхед и сега се радвам че бях на Моторхед.Имаше поне 5 подгряващи групи които ни скъсаха нервите, обаче като забиха Моторхед,нямаше слабо парче.Накефих се много.

Моя трибют към Моторхед

Edited by Heartman
  • Like 1

По времето, когато беше концерта на Моторхед на Академик, ми се случиха доста кофти неща и бях в дупка. От години не се занимавах с музика, даже не слушах.  По телевизията бяха пуснали запис от този концерт. Просто гледах кутията и движещи се картинки да убия времето. Тогава попаднах на този концерт. Е като гледах Леми ми се прииска отново да хвана баса. Така и стана.

Не можах да повярвам на новината.

R.I.P.