Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с Korg Pa800


richi

Recommended Posts

Тази вечер неочаквано за мен ми възникна следния проблем. Включвам си клавира. Зарежди се без проблем. Започвам да си свиря и чувам че тоновете фалшивят, кривят и т.н. Забелязах че при пипане на пича започват да ми светят светотиодчетата на интротата, вариациите без изобщо да съм пипал бутоните. Пич бенда ми е нов на един месец. Ако някой е имал подобен проблем нека сподели поне да знам какво да очаквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте любител съм  с па800   и при мен се получи този проблем забиваше и сега зарежда но не свети нито една лампа  като натисна  бутоните не работят при натискане на клавишите няма звук  а от дисплея като натисна  може да се избират но не свири ако знаете нещо пишете от добрич съм 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,пишете в гугъл "Гема мюзик" и се  свържете  със г-н.Гемижев! Проблема може да е хлабав лентов кабел които е  клеясъл  и не  дава  хубава  връзка,контакт или изгоряла платка,Но няма  как да  разберете от де иде  бъга  докато  не  посетите  някой корг сервиз.Може  също да  потърсите  и  г-н,Икономов по  телефона или  да   посетите  в някой негов магазин в София или  Благоевград -Музикален център Икономов.Има много имформация  в нета и  за  двамата и двамата  са способни  хора и  ще  разрешат всеки един какъвто и  да е  проблем със корг клавир.Друг е въпроса  колко елементарен е  проблема и  колко  ще  струва  неговото  отстраняване.Може  да е  от 50-1000 лв;Желая ви успех и  да  не  се  налага да  пращате  сериозни  суми!!! :thumbup:​ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.