Jump to content
Българският форум за музиканти

Атанас Гайдаров

Търся сериозни музиканти за сформиране на ентно-джаз бенд!

Recommended Posts

Добър ден колеги!Надявам се ,че във форума има ентусиасти пряко свързани към етно-джаза (модерният фолклор)Времената,технологиите и музиката се изменя!Искам да сформирам дадена група в гр,Пловдив.

Ако някой има идеи да напише нещо из форума!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех! Звучи много интересно. Дано намериш подходящи съратници :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Ако ти трябва китарист съм насреща, от Пловдив съм; на 19 г. /0896292883-Димитър. Може и по вайбър да пишеш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Тази тема ме развълнува от душа! Бяхме успяли с колеги да направим за жалост само веднъж такъв проект и беше неверотно изживяване за мен. Facebook-ът ми е Tagrid Al-Otti, ако ви трябва певица, ще се радвам да бъда част от проекта :) Пожелавам успех на прекрасната идея!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От sabracadabra
      Ние сме трима и търсим четвъртия, който има 2-3 часа седмично да посвирим някои от най-яките парчета на METALLICA. ЛС или 0898 82 92 01
    • От Krisko_K
      Търсят се басист и барабанист за метъл група! 
      Изисквания:
      Дабсте от Шумен (или да имат възможност да идват за практис) 
      Между 15 и 19 годишни
      Да имат собствени инструмент
      И да са свестни пичове, естествено ;) 

• От ivchovarna
      ЗА НАС : Групата ни е от Варна и свирим авторска музика, ориентирана към рок, метъл и пънк жанровете. Съществуваме от 2010 година и към момента записваме дебютният си албум.

НИЕ СМЕ : Митко - 22, вокали и китара ;
      Красен - 28, китара, клавишни и вокали ;
      Иво - 30, китара, клавишни и вокали и
      Хари - 50, бас китара.

ТЪРСИМ : Сериозен барабанист за репетиции и концерти. Човек с желание и страст към музиката. С готовност за  свирене по веднъж или два пъти седмично. Възрастта няма значение. Ако е от Варна е предимство.

ПРЕДЛАГАМЕ : Барабанен сет и напълно оборудвано свое репетиционно студио. Ние сме приятели, свирим с удоволствие  и търсим човек който мисли като нас.

ЧУЙТЕ НИ ТУК :                  
      Твоята усмивка - 
      В.З.Л.О.М. - 
      ЗА КОНТАКТ : 
      0889 183 061 - Иво
      088 133 434 - Красен
      https://www.facebook.com/vzlomband/
      ОЧАКВАМЕ ТЕ 
    • От solist
      Основахме групата заедно със солокитариста - имаме напълно оборудвана репетиционна (басиста само ще си носи  бас китарата.  Имаме  комплект барабани (барабаниста няма да носи нищо). Двамата ни  досегашни колеги - басиста и барабаниста ще заминат скоро в посока чужбина.  Така че - позициите за бас-китарист и барабанист са свободни.  Идеята е да се окомплектова репертоар за трибют на Бийтълс - а паралелно да се работи и по авторски песни. В зрялата възраст сме, не сме първа младост. Няма ограничения за възраст - най-важно е желанието за музициране.. Около 2 пъти седмично се репетира. Свирим за удоволствие. Не търсим виртуози или професионалисти. Търсим съмишленици и приятелство. Засега чудеса няма да правим  Свирене за кеф - и това е. Каквото стане. за повече информация ме търсете на телефон 0892 983 613 - Димитър (вокал и ритъм китара)

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.