Jump to content
Българският форум за музиканти

Видео урок на Ангел Димитров


musicman

Recommended Posts

Ангел е един страхотен китарист. Това е първото видео, което заснех. Моля да ме извините за качеството. Очаквайте ското песента в mp3 формат, както и бекингтрак!

 

Видео урок на Ангел Димитров

 

 

Нивото е за напреднали. Да не кажа доста напреднали. Но това е само началото. Ще има още уроци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еее Ачо е голям...винаги съм му се възхищавал на него и на Влатко Стефановски - такива хора трябва да ги уважаваме и обичаме защото те са уникални....гледах преди няколко години Ангел в НДК в участието му в концерта на Балкански коне беше страхотно.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно съм щастлив да видя и чуя такова нещо!!! :inlove: :inlove: :inlove:

Що се отнася до Ангел Димитров, за мен той е най-големия БЪЛГАРСКИ китарист!!! :inlove:

Редактирано от Delian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за втория пост, който пускам, но ми се ще темата да не се превръща в нещо от сорта на "най-добрите китаристи в България" - такава тема вече има. Единственото, което съм написал и съм наблегнал на по-основната част от него е:

1. За мен той е ...

2. "Най-големия БЪЛГАРСКИ китарист", а не "най-добрия китарист в България" (смисълът е различен)... а че е един от най-добрите не само за България, мисля не може да се спори.

 

 

п.п. Всичко написано е изключително лично мнение. Искрено се надявам написаното да не се превръща в основа за спор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба**и работата.

"'Зимал съм от Малмстийн" каза

и после ко направи..

..

Отказан. Отказан! Очите ми събра! Невероятен. Нямам думи за да изпиша такова уважение.

Просто голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ! Ангел наистина е един ГОЛЯМ музикант !

Който иска да го чуе и да се запознае снего да заповяда на Колдното- джем парти на Ново музикално училище на 17.12 след 20 00ч в клуб "Три Уши" !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета не му се чудете че е толкоз добър, Ангел (Чушката) не е китарист а тамборис, вижте му обратния пик на перото. завършилите музикална консерва със струнен инструмент (не китара) стават невероятни китаристи какъвто е и Чушката. наистина е един от най-добрите китаристи в България

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за видеото, поздравявам г-н Димитров, и всички, включили се и помогнали за инициативата.

 

Искам само да питам, дали няма начин, китарата да се запише по друг начин, и да се смени така, че да се чува по-ясно, защото за сега звучи като на репетиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър е, на светлинни години от повечето българи, които съм чувал (не от всички разбира се), но що се отанся до урока на мен поне не ми каза нищо ново. Изсвирил си е парчето човека - добре го е изсвирил при това - сложил е български мотиви - чудесно, хвала, да продължава...

 

П.П. Предчувствам, че това, което казах ще ми навлече много псувни, но гледната ми точка е таква. Аман от народни мотиви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооо тоя е Пич!!!Одоволствие е да дърпам негов Урок!

и с Одоволствие ще го гледам дееба!!Един път да гледам урок на български!! ;)

Редактирано от Old_Shetarhand
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..сега го гледам,7/8... хората които имат желание да учат китара ще имат добър учител,по хубаво от това няма,българин който преподава китара в България,радост :inlove: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност идеята на клипчето, наистина ли е да е видео урок, или просто показно на китариста. Като урок, едва ли то би имало особена практическа полза, понеже никъде не се обсъжда нито техника, нито се дават забавени моменти. Особено по времето на паузите, гледащите клипчето трудно биха извадили песента, и биха се отдали на волна интерпретация.

 

Иначе китариста е много добър, харесва ми и това, че използва нашенски неравноделни тактове, и има желание да разпространява българското.

 

По-скоро на мен ми прилича на клипче, което демонстрира стилова насока, отколкото на урок по китара.

 

Все пак, се радвам, че клипчето е станало факт, но с малко повече показване на детайли, техники, и подобряване на качеството на звука, мисля, че наистина ще стане много полезно.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.