Jump to content
Българският форум за музиканти

Видео урок на Ангел Димитров


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Всъщност идеята на клипчето, наистина ли е да е видео урок, или просто показно на китариста. Като урок, едва ли то би имало особена практическа полза, понеже никъде не се обсъжда нито техника, нито се дават забавени моменти. Особено по времето на паузите, гледащите клипчето трудно биха извадили песента, и биха се отдали на волна интерпретация.

 

Иначе китариста е много добър, харесва ми и това, че използва нашенски неравноделни тактове, и има желание да разпространява българското.

 

По-скоро на мен ми прилича на клипче, което демонстрира стилова насока, отколкото на урок по китара.

 

Все пак, се радвам, че клипчето е станало факт, но с малко повече показване на детайли, техники, и подобряване на качеството на звука, мисля, че наистина ще стане много полезно.

Ми,нема безплатен обяд ;) ,дал е координати за уроци-който го влече,струва си. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно съм щастлив да видя и чуя такова нещо!!! :inlove: :inlove: :inlove:

Що се отнася до Ангел Димитров, за мен той е най-големия БЪЛГАРСКИ китарист!!! :inlove:

Що бе, аз съм по-голям китарист от него. 1.95 съм. ;)

 

 

Тъй. Пича е супер. ;) И аз искам таблатура!!! ;)

 

 

И както винаги Евтим е прав! (да, сигурно е седял докато е писал!)

 

Ангел рулира. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че няма безплатен обяд...клипчето е с цел набиране на ученици както каза колегата, подкрепям идеята за подпомагане от форума по този начин на такива преподаватели и лично аз мисля да се възползвам от офертата когато намеря време. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами той нали е преподавател в онуй ново музикално училище

значи ще дава частни уроци

някой има ли представа колко струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност идеята беше освен да покажа че ангел дава уроци и вие да научите нещо. Съжалявам но за момента нямам нито бекинг трак, нито оригинален трак нито табулатури. От НМУБ са ми обещали но все още чакам. Съжалявам за качеството на звука и картината - за момента това са ми възможностите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Похвална инициатива. Аз лично се радвам, че почват да се случват такива работи тук.

За мен лично е напълно естествено урока да е такъв, какъвто е откъм конкструкция - ми той най-малкото е безплатен.

Ами че те ония на запад по демотата си и толкова не показват.

А в крайна сметка, ако той е решил да прави ДВД с уроци и тия уроци ги има безплатно еди къде си, кой ще си го купу тва ДВД?

Не че някой е забогатял от продажба на ДВД уроци, ама въпроса е принципен.

Нека престанем да разсъждаваме по така добре познатия "български" маниер.

 

Евала и на Ангел и на Рафо, че се стараят да правят нещо, докато повечето хора тук си чешем...нали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангел е един страхотен китарист. Това е първото видео, което заснех. Моля да ме извините за качеството.

Защо на Ангел му е такава "отхапана" китарата под дясната ръка? :lol::)

Относно качеството -- с един статив ще се оправи работата. Браво за начинанието! :lol::):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвет от чисто техническа гледна точка: като/ако нямате статив използвай нещо друго (какво да е), за да сложиш камерата отгоре му - ще ти се подобри доста качеството/компресията. И евентуално малко свелина. Има едни евтини дворни лампи за по 4-5 лева - вършат чудна работа. Но като цяло качеството е доста добро според мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

хмм, не съм съгласен, ако ще е урок - да бъде урок, човека наистина супер много зарибява (пък аз съм имал честта и да го чуя наживо) ...всичко е ок, но в сайта трябва да се разграничат уроците от трейлърите според мене, истината е че днес като влезнах да разгледам сайта и видях "УРОЦИ" си взех китарата и се зазяпах с очакването да науча нещо но.... тц B) по-добре вместо уроци, да пише демонстрация или нещо от сорта, а като някой запише истински видео урок (и естествено е навит той да бъде безплатен), той да бъде поместен там

 

*под видео урок разбирам - човек който неможе да свири на китара (като мен) гледайки обясненията вътре да се научи или ако е достигнал вече някакво ниво - да се осъвършенства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.