Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара за малко дете


Bobolin

Recommended Posts

По-къса мензура по-малко напрежение върху струните-моделите за ученици Fender Musicmaster и Duo-Sonic 3/4 и след това Mustang,Jaguar

 

Редактирано от Golema
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дилемата ми намери своето разрешение. Закупих Kirkland. Първите ми впечатления за изцяло позитивни. За няколкото минути тестове не забелязах никакви отклонения. Верен тон, удобен екшън, никакви "козметични забележки", никакви "мъртви тонове" по грифа, който е далеч по-малко широк и доста по-тънък от този на нормална китара. Не мисля, че би представлявал пречка за малка детска ръка, докато нормален такъв от лични наблюдения е почти непреодолима такава. За цената си от 130 лв. инструмента по-скоро надмина очакванията ми. Етикета вътре в китарата си заявява, че е произведена в Германия и целият текст е изцяло само на немски. Дали е така - по склонен съм да кажа "да". Хубаво беше, че в магазина имаше и калъф за 1/4 класически китари, та подаръка стана пълен.  :D

 

Ето снимка - за мащаб съм сложил до четвъртинката нормален размер класическа китара.

 

kirkland_01.jpg

kirkland_02.jpg

 

И за финал, навярно ще ви развесели ... случка от днес.

Редактирано от Bobolin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Bobolin, моля те кажи ми от кой магазин купи Kirkland-a защото моя маликият е на 5 години и се прихласва по китарите у дома. Искам евентуално да му купя нещо което ще му е по мярка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DarfFunk, човекът неслучайно си е болд-нал надписа на Kirkland в тъмно-синьо. Цъкни върху него, може да останеш изненадан :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.